MATOVIČ DLHUJE KAŽDÉMU SLOVÁKOVI 1900 EUR

Tomáš Taraba: Matovičova vláda tento rok vyrobí deficit 12 miliárd. Čo to znamená?

Text FACEBOOK
Foto TASR
Dátum 16.07.2020

Príspevok uverejnil na svojom Facebooku Tomáš Taraba 16. júla 2020.

Matovičova vláda tento rok vyrobí deficit 12 miliárd. Čo to znamená? Že každý Slovák mladý aj starý, aj ten čo sa len tento rok narodí, bude tento rok zadĺženejší o cca 2000 eúr. Ak ste štvorčlenná rodina, tak tento rok vás Matovičovci zadĺžili o 8000 eúr, ktoré budete musieť cez dane zaplatiť. K týmto číslam Matovič tlačovku nikdy neurobí. Urobil ju k sociálnemu balíčku, ktorý má hodnotu 100 eur na občana. Takže 1900 Vám ešte stále visí.

PRÁVE STE DOČÍTALI ODOMKNUTÝ ČLÁNOK:

 

Ak sa Vám článok páčil a máte naďalej záujem čítať pravdivé a nezávislé texty staňte sa naším predplatiteľom a získajte množstvo výhod:

 

https://www.extraplus.sk/extraplus/predplatne

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.