MATOVIČ JE ZÚFALÝ, PÝTA SA ĽUDÍ ČO MÁ ROBIŤ

Igor Matovič si nevie rady s blížiacimi sa svadbami, stužkovými slávnosťami a plesmi, ktoré ľudia plánujú dlhé roky. Vyžiadal si pomoc na svojom Facebooku. 

Text FACEBOOK
Foto TASR
Dátum 14.09.2020

Igor Matovič si nevie rady s blížiacimi sa svadbami, stužkovými slávnosťami a plesmi, ktoré ľudia plánujú dlhé roky. Vyžiadal si pomoc na svojom Facebooku. 

Príspevok uverejnil na svojom Facebooku Igor Matovič 14. septembra 2020.

Nevesty, chcem vám pomôcť, ale priznávam, že neviem ako presne ... a nehanbím sa to priznať ... aj keď sa to na premiéra asi nenosí.Podľa návrhu Pandemickej komisie môže byť od 1. októbra na svadbe maximálne 30 ľudí, lebo svadby považujú za mimoriadne riziko pre šírenie vírusu.
Čo s tým? Neklamme si - na svadbách nikto rúška nenosí (viem o čom hovorím). Preto je to objektívne z pohľadu rizika veľký problém. Máte rozumný návrh ako z brindy von? Rád si ho prečítam dolu v diskusii. Babo raď.

P.S.: Dnes sme zvládli vyriešiť na prvý pohľad zúfalú situáciu v kultúre či športe. Zvládneme aj toto. Ak vás niečo rozumné napadne, skúste porozmýšlať aj o plesoch či stužkových. Dík.


 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.