MATOVIČ NAZVAL KRITIKOV "MÚDROSRÁČI SLOVENSKÉHO SVETA"

Juraj Draxler: Pre všetkých, ktorí sú zhrození ako sa Matovič správa v Bruseli a že zabudol na Slovenskú republiku, predstavte si, čo urobí, až ho pozvú do Washingtonu. Predá celé Slovensko.

Text FACEBOOK
Foto Facebook
Dátum 20.07.2020

Príspevok uverejnil na svojom Facebooku Igor Matovič 20. júla 2020.

Tak rád by som vám sem dal foto z toho, ako suším na slniečku pod oknom v hoteli opraté tričko, ponožky a ... ale radšej nedám a zostane vám len predstavivosť.

Hneď by sa mi do komentárov zbehli všetci múdrosráči slovenského sveta a súkali by svoje pohoršené “múdrosti” - ako medzinárodný škandál som jednou foto práve spáchal, ako už by som sa ako premiér mal konečne správať ... atď. Jednoducho - neuveriteľné farizejské naškrobené drísty.

Premiér nemá byť strojený stroj. Myslím si. Nemá komunikovať len to, čo sa akože politicky patrí, ale aj svoje zážitky a emócie bez akýchkoľvek príkras ... lenže my žijeme dobu strojenú, v ktorej ilúzia slušnosti a dobrých mravov je viac ako človek z mäsa a kostí.

Chceme byť klamaní predstieranou dokonalosťou a žiť v ilúzii správnosti. Radi sa nechávame oklamať jamkami a vôbec neriešime, že zdobia tvár verného sluhu mafie...

Našťastie nie všetci ... a vás pozdravujem z postele po budíčku v strede Bruselu - v ústrety (verím) finálnemu rokovaniu o budúcnosti Slovenska a nášho spoločného EÚ domu. Držte palce.

Príspevok uverejnil na svojom Facebooku Juraj Draxler 20. júla 2020.

Pre všetkých tých, ktorí sú zhrození, ako Matovič v Bruseli úplne zabudol na Slovenskú republiku - a len sa fotí, s mušľami, na policajnej motorke - mám ešte horšiu správu. 

Predstavte si, čo urobí, až ho pozvú do Washingtonu. Predá celé Slovensko.

Za pár nocí v drahom hoteli a zopár fotiek. Lebo na to ho tam majú. 

Všimnite si, ako sa ho zastávajú ľudia ako Mikloš alebo Lipšic, dokonca sa mu snažia žehliť imidž u bratislavskej kaviarne.

Pozor, on má za sebou veľmi silné kliky. Skúsia kadečo. Aby sme sa ešte nečudovali.

PRÁVE STE DOČÍTALI ODOMKNUTÝ ČLÁNOK:

 

Ak sa Vám článok páčil a máte naďalej záujem čítať pravdivé a nezávislé texty staňte sa naším predplatiteľom a získajte množstvo výhod:

 

https://www.extraplus.sk/extraplus/predplatne

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.