MATOVIČ NEODSTÚPIL, BUDE ČELIŤ ODVOLÁVANIU

VIDEO: Peter Pellegrini: V piatok sme vyzvali premiéra Igora Matoviča, aby po škandále so svojou diplomovou prácou odstúpil. Nestalo sa tak. 

Text FACEBOOK
Foto TASR
Dátum 20.07.2020

Príspevok uverejnil na svojom Facebooku Peter Pellegrini 20. júla 2020.

MATOVIČ NEODSTÚPIL, BUDE ČELIŤ ODVOLÁVANIU

V piatok sme vyzvali premiéra Igora Matoviča, aby po škandále so svojou diplomovou prácou odstúpil. Sám sa totiž kvôli nej označil za zlodeja a niekoľkokrát o nej klamal. Predsedom vlády Slovenskej republiky nemôže byť zlodej a klamár.

Za tri dni sme sa od premiéra nedočkali žiadnej reakcie, okrem fotografií jeho raňajok, obedov a večerí v Bruseli. Nevieme, akú pozíciu Slovenska presadzuje a s kým všetkým kvôli tomu rokoval, za to však veľmi dobre vieme, akú hanbu v európskych médiách vyvolala jeho plagiátorstvo.

Plníme preto náš sľub, zbierame podpisy pod náš návrh a sme pripravení v spolupráci sa ďalšími opozičnými poslancami zvolať mimoriadnu chôdzu parlamentu na vyslovenie nedôvery Igorovi Matovičovi.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.