MATOVIČ OPÄŤ PREHÁŇA A STRAŠÍ NA SVOJOM FACEBOOKU

Igor Matovič tvrdí, že situácia na Slovensku je mimoriadne vážna a poukazuje na najnovších takmer 800 pozitívnych prípadov. Počet testov rapídne rastie, ale pomer pozitívnych z testovaných klesol na 8,69% z pôvodných 9,02% z predvčerajška.

Text FACEBOOK
Foto TASR
Dátum 01.10.2020

Igor Matovič informoval dnes na svojom Facebooku, že situácia na Slovensku je mimoriadne vážna a najvyšší čas zatnúť zuby. Včera bolo pozitívne testovaných takmer 800 ľudí, avšak počet testov dosiahol takmer 10-tisíc. Pomerovo ochorenia klesli z predvčerajších 9,02% na 8,69%. 

Príspevok uverejnil na svojom Facebooku Igor Matovič 1. októbra 2020.

DVA REKORDY - 797 pozitívnych pri 9170 testoch. Situácia je mimoriadne vážna a najvyšší čas zatnúť zuby a pomáhať spoločnej veci ... a nie len vkuse na vyťahovaní roznych prkotín štvať ľudí proti vláde.
Dokázali sme spoločnými silami v prvej vlne malý veľký európsky zázrak. Dokážme to aj teraz, hoci teraz to bude o dosť dosť ťažšie. Zomknime sa a vykrúťme hnusobe krk

Príspevok uverejnil na svojom Facebooku Tomáš Taraba  1. októbra 2020.

Pán premiér dnes informuje, že situácia je "nesmierne vážna" pretože namerali 797 pozitívne testovaných ľudí z 9170 testovaných. Takže pán premiér, tento pomer pozitívnych z testovaných je 8,69%. Predvčerom to bolo 9,02% pozitívnych z počtu testovaných. Teším sa z tohto POKLESU.Všetko.pod 10% je na toto chrípkové obdobie pekné číslo. Dokazuje to, že žiaden núdzový stav netreba a už vôbec nie zatvárať kostoly, športové a kultúrne podujatia.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.