MATOVIČ PEDSTAVÍ NOVÝ SPÔSOB TESTOVANIA

Premiér v relácii Na telo vyhlásil, že aby mal silu ďalej bojovať, musí cítiť oporu koaličných partnerov.

Foto sita
Dátum 29.11.2020

Premiér Igor Matovič (OĽaNO) v relácii Na telo poslal jasný odkaz koaličným kolegom, predovšetkým predsedovi SaS Richardovi Sulíkovi. "Keby to ďalej takto pokračovalo, museli by sme si dať otázku, či to má zmysel. Keď neviete, či nebude sabotovať rozhodnutia vlastnej vlády, tak sa to nedá," vyhlásil na margo napätých vzťahov so šéfom SaS.

Samotný Matovič ale napriek vlastným slovám, ktoré naznačovali, že uvažuje o konci na čele vlády, teraz hovorí, že je pripravený bojovať ďalej. Podmienkou ale podľa neho je, aby sa koaliční partneri rešpektovali tak, ako sa rešpektujú ľudia v rámci rodiny. "Keby nešlo o životy a zdravie, potom robme nejaké čáry - máry v koalícii," dodal. 

Šéf vládneho kabinetu tiež avizuje, že už budúci týždeň predstaví nový spôsob testovania, ktorý by mal byť doplňujúcou variantou k dnes používaným spôsobom. "Musíme mať najprv všetky veci dotiahnuté, aby to nebol len úmysel," skonštatoval. Čo však už rezolútne odmietol vzhľadom na chladné počasie, je spôsob testovania, aký sa realizoval pred niekoľkými týždňami. "Len hlúpy človek by očakával, že takýmto spôsobom budeme robiť testovanie," vyhlásil Matovič.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.