MATOVIČ PO NOCIACH PICHÁ DO VOODOO BÁBOK ČAPUTOVEJ A SULÍKA ŠPENDLÍKY

BLAHA: Milá pani Pavlínka, zoberte manželovi mobil a zakážte mu ho používať aspoň niekoľko dní. Už máme tých jeho výlevov akurát tak plné zuby. Všetci. Celé Slovensko. Ďakujeme.

Text FACEBOOK
Foto TASR
Dátum 14.12.2020

Príspevok uverejnil na svojom Facebooku Ľuboš Blaha 13.decembra 2020

Igor Matovič už zase vyplakáva na sieti. Prosíme Pavlínku, aby ho doma pohladila, postískala, upokojila a dala pilulku. Vyzerá, že má depresiu. Potrebuje teplo a objatie.

1. Vo svojom uplakanom statusíku zhruba spred hodiny píše, akí sú všetci, čo kritizovali jeho testíky, neľudskí a nemorálni. A vraj im nerozumie, že prečo chcú testovať okresy, ktoré sú zamorené a vyčítajú mu jeho nápady s povinným testovaním.

2. Asi tým naráža na prezidentku Čaputovú a koaličného partnera Sulíka... existuje dokonca dôvodný predpoklad, že si z oboch urobil voodoo bábky a po nociach do nich pichá špendlíky.

3. Dovoľte, aby som vám to vysvetlil, pán premiér, lebo zjavne to stále neviete pochopiť. Tu nejde o Čaputovú a Sulíka - tu ide o to, že celé Slovensko vás má za blázna a vy máte stále pocit, že ste Mesiáš a všetci vám ubližujú. Martin Kukučín mal na to taký pekný termín - že Neprebudený.

4. Už konečne pochopte, že vaše celoplošné testovanie je nezmysel. Vyhodili ste sto miliónov von oknom, potom ste štyri týždne nič nerobili, len sa hádali so Sulíkom a dnes sa čudujete, že čísla rastú do astronomických výšin.

5. Vaše rýchlotestíky nič nevyriešili a problém je ešte väčší, ako bol. Keby ste namiesto týchto nezmyslov postupovali podobne ako iné krajiny, napríklad susedné Rakúsko, mohli sme už dávno mať za sebou lockdown a Vianoce mohli byť v pokoji.

6. Peniaze, čo ste vyhodili na rýchlotesty, mohli pomôcť ľuďom vykryť straty. Lenže vy ste sa chceli pochváliť Angele Merkelovej a spravili ste zo Slovákov laboratórne myši. Pokus nevyšiel, zbytočne ste znásilnili milióny ľudí a teraz rumázgate.


7. Nikto nikdy netvrdil, že antigénové testy nemajú zmysel v špecifických prípadoch. V ohniskách majú zmysel a presne to dnes hovoríme všetci - nie je v tom žiaden rozpor.

8. Tým, že ste znížili počet PCR testov a nahrádzali ste ich antigénovými rýchlotestmi, ktoré fungujú iba u ľudí s príznakmi, vyvolali ste u ľudí pocit falošnej negativity a pomohli ste tej vašej hnusobe, aby sa nekontrolovateľne šírila. Za všetko môže tá vaša posadnutosť antigénom. Za všetko môžete vy.

9. Medzitým ste zamordovali reštaurácie, rozoštvali celú krajinu a idete nám ešte aj zničiť Vianoce. Úplne zbytočne. Keby ste aspoň išli príkladom. Ale nie, vy si pekne odletíte do Bruselu a tam rokujete s ostatnými bez rúška.

10. Je úplne jedno, aké majú v Belgicku opatrenia - vy máte ísť príkladom. Celé Slovensko videlo, že ste v čase, keď ste zrádzali Vyšehradskú štvorku, nemali rúško - všetci sme videli, aký ste opustený, neoholený, neumytý, so žltými zubami.

11. Nabudúce majte toľko taktu a aspoň si cez tú špinu prekryte handru, keď už do toho nútite celé Slovensko.

12. A potom keď sa vrátite na Slovensko, tak sa prosím nepýtajte ako Krokodíl Dundee v New Yorku, či máte mať na letisku na sebe rúško. Veď vy ho vynucujete, vy ho promujete, vy ste si z neho urobil náboženstvo - tak kto ho má nosiť, keď nie vy? Už tých ľudí neponižujte, preboha.

13. Rozumiem, že ste zlomený. Rozumiem, že vaše zakomplexované ego trpí, lebo vám nadáva celé Slovensko. Je vcelku pravdepodobné, že najbližšie generácie Slovákov nebudú svojich synov pomenovávať menom Igor, tak ako generácie Nemcov nepoužívajú meno Adolf. Tomu všetkému rozumiem.

14. Ale prosím ušetrite nás vášho fňukania. Nikto na to nie je zvedavý. Buď odstúpte a prenechajte vládu iným. Alebo sa správajte ako chlap a prestaňte ukazovať prstom na iných - to vy ste zodpovedný, vy ste zlyhali a vy nám idete zničiť Vianoce. Nikto iný.

15. Milá pani Pavlínka, zoberte manželovi mobil a zakážte mu ho používať aspoň niekoľko dní. Už máme tých jeho výlevov akurát tak plné zuby. Všetci. Celé Slovensko. Ďakujeme. Dobrú noc 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.