MATOVIČ SA VYFINTIL DO BRUSELU, TENTOKRÁT RADŠEJ ANGLICKY NEHOVORIL

VIDEO: Igor Matovič sa zúčastnil samitu v Bruseli o všetkom nás, ako už tradične, informoval na svojom Facebooku. 

Text FACEBOOK
Foto Facebook
Dátum 11.12.2020

Príspevok uverejnil na svojom Facebooku Úrad vlády Slovenskej republiky 10. decembra 2020.

Premiér Igor Matovič dnes a zajtra reprezentuje Slovensko na summite lídrov EÚ.
Rokuje sa o viacročnom finančnom rámci na nasledujúcich sedem rokov, špeciálnom Fonde obnovy, ale aj o spoločnom boji proti klimatickým zmenám


Príspevky uverejnil na svojom Facebooku Igor Matovič 11. decembra 2020.

3:43 ... rokovanie o zvýšení ciela zníženia emisií o 55% pokračuje ... držte palce prírode, držte palce našim deťom ... verím, že sa blížime k dohode,)

PRÁVE SME, presne po 19 h nonstop rokovaní na samite v Bruseli, SCHVÁLILI ZNÍŽENIE EMISIÍ O 55% do roku 2030
... počas rokovania som hovoril aj o slovenskej klimatickej petícii so 120 tisíc podpismi ... a podporil som cieľ ľudí, ktorí petíciu podporili - 65% ... nakoniec je dohoda na očakávaných 55%. Umenie možného.

VIDEO:  ↓ ↓ ↓

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.