MATOVIČ SI NAŠIEL ĎALŠIEHO VINNÍKA

Premiér si pomýlil vlajku Maďarska s vlajkou Tadžikistanu. Miesto toho aby si uznal chybu, obvinil predsedu Strany maďarskej komunity.

Text FACEBOOK
Foto Archív
Dátum 27.05.2020

Včera, 26. mája 2020 sme uverejnili článok o tom, že si Igor Matovič pomýlil vo svojom Facebookovom statuse vlajku Maďarska s vlajkou Tadžikistinu.

Dnes, miesto toho aby si uznal chybu, obvinil predsedu Strany maďarskej komunity - Józsefa Berényiho.

Príspevok uverejnil na svojom Facebooku, 27. mája 2020.

ZO ZÁKULISIA POLITIKY : "kauza" vlajka

Včera som zverejnil status o dohode s Viktorom Orbánom, aby sme mali medzi sebou otvorené hranice pri návšteve do 48 hodín ... a čo sa nestalo - miesto vlajky Maďarska som do statusu dal vlajku Tadžikistanu.

Keď som status písal, bol pri mne Berényi József a keďže by som mal nosiť okuliare, ale ich nenosím - a vlajočky boli na mojom kompe tak 4x2 mm veľké, poprosil som jeho, aby mi pozrel medzi vlajkami vlajku Maďarska ... a pozrel.

... a keď ju vybral, pýtam sa ho: "Mne sa zdá, že je tam niečo v strede." On mi na to: " Nie, nie je, to sa ti zdá, to je len tieň." Ja: "Si si istý? Lebo ja na to dobre nevidím." On: "Ja tiež nevidím a nemám tu okuliare, ale nevidím nič v strede, to je len tieň." Ja: "Tuším fakt je to len tieň. Červeno-bielo-zelená." ... a vzájomný smiech.

... a tak vznikol "medzinárodný problém". Našťastie len v hlavách ľudí, ktorí sú tak bohorovne dokonalí, že aj z neúmyselnej maličkosti urobia somára.

... a tak nám táto milá chybička urobila obom ešte večer radosť - keď sme si zavolali a zchuti zasmiali práve na ľuďoch, ktorí sa z nás smiali - lebo úplne najsmiešnejší v živote sú práve tí "dokonalí" ľudia, ktorí sa nad vami pohoršene smejú a vám sú práve preto nekonečne smiešni.

ps. Tí, čo poznáte úprimný smiech Józsefa, viete, že vám z toho aj slzy mimovoľne tečú ... a mne včera tiekli.

ps2. Magyár barátom sa za hranice, samozrejme, ospravedlňujem ... a viem, že to ani medzi barátom nie je potrebné,)

ps3. Smejte sa na obmedzenosti iných. Smiech lieči.

PRÁVE STE DOČÍTALI ODOMKNUTÝ ČLÁNOK:

 

Ak sa Vám článok páčil a máte naďalej záujem čítať pravdivé a nezávislé texty staňte sa naším predplatiteľom a získajte množstvo výhod:

 

https://www.extraplus.sk/extraplus/predplatne