MATOVIČ SO SULÍKOM SA OPÄŤ POCHYTILI CEZ FACEBOOK

Igor Matovič označil Sulíka za nezodpovedného politika s nulovým EQ, na čo Sulík zareagoval, že pandemická komisia len strieľa opatrenia od pása a tliacha.

Foto Facebook
Dátum 11.10.2020

Igor Matovič nepriamo na svojom Facebooku označil Richarda Sulíka za nezodpovedného politika s nulovým EQ (emocionálny kvocient), ten v komentári reagoval, že pandemická komisia len strieľa od pása a tliacha. 

Príspevok uverejnil na svojom Facebooku Igor Matovič 11. októbra 2020.

NULOVÉ EQ

Sú ľudia, ktorí sa aj v mimoriadne ťažkej situácii nevedia správať ako zodpovední politici. A veľmi ma to mrzí.

Hoci majú povinnosť byť na Ústrednom krízovom štábe, prídu tam na chvíľu, nevypočujú si argumenty ... v pohode si oddídu na obedík, hoci koniec zasadnutia najdôležitejšieho krízového štábu je v nedohľadne ... a idú sa opäť hrať na pekných pred médiá ako počas prvej vlny.
To naozaj v čase, kedy ide o záchranu stoviek životov a ochranu tisícok ľudí pred celoživotnými následkami Covid-19 sa musíme hrajuškať na svoje percentíčka?
To naozaj si nedokážeme uvedomiť, že primitívne útoky v médiách na ľudí z Pandemickej komisie a Ústredného krízového štábu (ešte počas jeho zasadnutia) výrazne znižujú šancu, že ľudia budú následne ochranné opatrenia dodržiavať? To naozaj si neuvedomujeme, že na to ľudia doplatia životmi?
To naozaj nám zdravie a život cudzieho človeka nestojí za dočasné obmedzenie našej osobnej slobody? Mne teda za to tie životy stoja a správanie sa nášho koaličného partnera v takto vážnej chvíli považujem za mimoriadne nezodpovedné a mimoriadne neľudské. A je mi to mimoriadne ľúto.  

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.