MATOVIČ: SULÍK JE NAJVÄČŠÍM OHROZENÍM ŽIVOTOV A ZDRAVIA ĽUDÍ

Igor Matovič: Toto tu už raz bolo. 10 rokov dozadu takto vytrvalo mesiace búšil do Ivety Radičovej, kým jej ľuďmi vytúženú vládu nezničil a vydláždil tak cestu k návratu mafie k 8-ročnej vláde.

Text FACEBOOK
Foto TASR
Dátum 10.12.2020

Príspevok uverejnil na svojom Facebooku Igor Matovič 10. decembra 2020.

RAZ TO UŽ DOKÁZAL

Toto tu už raz bolo. 10 rokov dozadu takto vytrvalo mesiace búšil do Ivety Radičovej, kým jej ľuďmi vytúženú vládu nezničil a vydláždil tak cestu k návratu mafie k 8-ročnej vláde.

Teraz to robí opäť. Zrejme s úplne rovnakým cieľom. Nenávisť, ktorú v ľuďoch burcuje voči mne, koaličným partnerom, hlavnému hygienikovi, pandemickej komisii, krízovému štábu ... dramatickým spôsobom znižuje ochotu ľudí dodržiavať opatrenia ... a dopady vidíme dennodenne v rekordných štatistikách chorých a mŕtvych.

... a nakoniec popri chorých a mŕtvych na tento jeho ťažký populizmus doplácajú práve tie deti zo zatvorených škôl, reštaurácií a obchodov.

Človek, ktorý v tejto dramatickej situácii dokáže dať na zasadnutí vlády otázku: “Na čo tú krivku pozitívnych máme znižovať, keď aj tak potom narastie?” ... je najväčším ohrozením životov a zdravia ľudí ... a mne je to strašne ľúto.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.