MATOVIČ, SULÍK A REMIŠOVÁ PORUŠILI OPATRENIA, BOLI NAVŠTÍVIŤ KOLLÁRA V NEMOCNICI

VIDEO: Záhadné večerné stretnutie sa uskutočnilo v Nemocnici svätého Michala v Bratislave kde je predseda parlamentu Boris Kollár hospitalizovaný už niekoľko týždňov. 

Text FACEBOOK
Foto Facebook
Dátum 25.11.2020

Predseda parlamentu Boris Kollár je už niekoľko týždňov hospitalizovaný v Nemocnici svätého Michala v Bratislave. V utorok ho napriek prísnym protipandemickým opatreniam prišli navštíviť jeho koaliční partneri Igor Matovič, Richard Sulík a Veronika Remišová. 

Obyčajní ľudia však svojich príbuzných, ktorí sú hospitalizovaní, navštíviť momentálne nemôžu. Títo traja najvyšší ústavní činitelia prišli aj napriek opatreniam. U Borisa Kollára sa zdržali približne tri hodiny. 

Príspevok uverejnil na svojom Facebooku Samuel Migaľ, redaktor televízie JOJ 24. novembra 2020.

V nemocnici svätého Michala v Bratislave boli Borisa Kollára navštíviť jeho koaliční kolegovia. V čase prísnych proti epidemiologických opatrení!

↓↓↓

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.