MATOVIČ: UKÁŽME, ŽE SME ĽUDIA A NIE BEZCITNÍ SOCIOPATI

Igor Matovič: Teraz sa roztrhne vrece s anketami Osobnosť roka 2020, nikto iný si nezaslúži toto ocenenie viac ako obyčajná zdravotná sestra, lekár či sanitár z prvej línie. 

Text FACEBOOK
Foto TASR
Dátum 21.12.2020

Príspevok uverejnil na svojom Facebooku Igor Matovič 21. decembra 2020.

MOJA OSOBNOSŤ ROKA

Teraz sa roztrhne vrece s anketami Osobnosť roka 2020 ... tak sa chcem pridať mojim názorom ... pre mňa je OSOBNOSŤOU ROKA obyčajná zdravotná sestra, lekár či sanitár z prvej línie. Ľudia, ktorí dennodenne nasadzujú svoje zdravie a svoje životy v službe iným bez toho, aby si užívali svetlá reflektorov.

Nikto iný si toto ocenenie nezaslúži viac. Nikto iný toľko neriskoval a nezachránil toľko životov. Naša vďaka im však nepomôže, ak si ich nebudeme vážiť ... ukážme im, že nám na nich skutočne záleží ... ukážme im to svojim postojom - prestaňme konečne merať rozmer pandémie len počtom zatvorených barov.

Ukážme, že sme ľudia a nie bezcitní sociopati ... ukážme, že nám aj na zdraví a živote cudzieho človeka záleží. To bude najväčšia kytica vďaky našim zdravotníkom.

ĎAKUJEM

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.