MATOVIČ VYHÁŇA DETI A TEHOTNÉ ŽENY ZO SLOVENSKA

Milan Uhrík: Takto si predstavuje Boris Kollár svoj sociálny štát? Dúfam, že nie.

Text FACEBOOK
Foto Archív
Dátum 28.04.2020

STOJÍM ZA SLOVÁKMI ŽIJÚCIMI V POHRANIČÍ. ODHÁŇANIE SLOVENSKÝCH OBČANOV PREČ OD NAŠICH VLASTNÝCH HRANÍC MUSÍ OKAMŽITE SKONČIŤ!

Odháňanie slovenských občanov - tehotných žien, detí a dôchodcov preč od slovenských hraníc je nonsens, ktorý musí okamžite skončiť! Vyzerá to tak, akoby ich Matovičova vláda chcela definitívne vyhnať preč zo Slovenska. Takto si predstavuje Boris Kollár svoj sociálny štát? Dúfam, že nie. Táto bezprecedentná situácia musí byť vyriešená, a to HNEĎ! Takto sa štát k svojim vlastným občanom v núdzi správať predsa nemôže a radšej by vláda našim občanom mala podať pomocnú ruku. Držme spolu, Slováci. Máme len jeden druhého!

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.