MATOVIČOVA VLÁDA UKRADLA DEŤOM OBEDY ZADARMO - BANKÁM CHCÚ DAŤ 300 MILIÓNOV EUR

Tomáš Taraba: Vláda zrušila bankový odvod, čím v parlamente dokázala napriek odporu opozície presadiť vyplatenie 300 miliónov eur bankám.

Text FACEBOOK
Foto TASR
Dátum 25.11.2020

Príspevok uverejnil na svojom Facebooku Tomáš Taraba 24. novembra 2020.

Priatelia, žiaľ dnes vďaka hlasom Kresťanskej únii a pána Vašečku bol zrušený bankový odvod, čím táto vláda v parlamente dokázala, napriek odporu opozície, presadiť vyplatenie 300 000 000 eur bankám. O túto sumu príde náš rozpočet každý rok.

Na tejto schôdzi ruší koalícia obedy deťom zadarmo, lebo musia šetriť a zároveň dávajú bankám ročne takéto nehorázne peniaze. Úplný cynizmus. Aj preto sa podpíšeme pod schôdzu, na ktorej by sa malo schvaľovať vypísanie referenda.

Ak za veľkobankárov lobujú liberáli z SaS človek to predpokladá, ale keď Vašečka ukáže prst všetkým kresťanským poslancom v OĽANO, aby hlasovali za ožobračenie ľudí a dôchdcov, tam sa rozum zastavuje.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.