MATOVIČOVI VYDRŽAL BOJ PROTI OLIGARCHOM PRESNE DO OKAMIHU, KÝM VYHRAL VOĽBY

Milan Uhrík: Lipšic, právny obhajca Penty, má byť tým Generálnym prokurátorom bojujúcim proti oligarchom?! To naozaj cap, ktorého pasú peňtáci, má byť záhradníkom?

Text FACEBOOK
Foto TASR/Pavel Neubauer
Dátum 07.05.2020

Príspevok uverejnil Milan Uhrík na svojom Facebooku 7. mája 2020.

Nielen volanie po hmotnej zodpovednosti politikov pôsobí z Matovičových úst groteskne. Lipšic, právny obhajca Penty, má byť tým Generálnym prokurátorom bojujúcim proti oligarchom?! To naozaj cap, ktorého pasú peňtáci, má byť záhradníkom? A pán Lopatka, bývalý topmanažér Penty, má byť šéfom štátneho podniku MH Manažment? Tohto pána si pamätám ešte z rokovaní v BBSK, keď sme odmietli predať Pente pod cenu rozostavané nemocničné pavilóny, lebo hneď potom začali o nás v peňtáckej Pluske vychádzať okydávacie články :) Stále vravím, Slovensko potrebuje aspoň na chvíľu čínsky model  boja proti korupcii! Inak tu poriadok nenastane.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.