MNOŽSTVO ĽUDÍ PRIŠLO VYJADRIŤ NESPOKOJNOSŤ PROTI TERAJŠEJ VLÁDE

AKTUALIZOVANÉ: Tomáš Taraba: Ekonomiku dokáže zamraziť každý, ľudia sú zvedaví ako rýchlo ju vediaa rozmraziť tí, čo ju poslali na kolená.

Foto facebook
Dátum 06.06.2020

Množstvo ľudí dnes prišlo vyjadriť na Námestie slobody v Bratislave svoj nesúhlas s opatreniami týkajúcimi sa koronavírusu a celkovým riadením vlády Igora Matoviča. 

Protestu sú zúčastnilo približne 400 ľudí. 

"Žiadna iná krajina nemá také nadrozmerné opatrenia (napr. štátna karanténa) ako naša vzhľadom na počet obetí a nakazených. Dôvod na pretrvávanie núdzového stavu v našej krajine už dlhodobo neexistuje," uvádzajú organizátori v popise udalosti, ktorú promovali na Facebooku.


Spred Úradu vlády majú protestujúci v pláne presunúť sa aj pred Prezidentský palác. Tam chcú zaspievať slovenskú hymnu, aby sa prezidentka "zobudila zo spánku".

Zároveň dodávajú, že má ísť o apolitický protest a organizujú ho radoví občania. "Povolené budú len vlajky Slovenska a transparenty, ktoré nebudú propagovať žiadne politické strany," spresňujú v popise.

PRÁVE STE DOČÍTALI ODOMKNUTÝ ČLÁNOK:

 

Ak sa Vám článok páčil a máte naďalej záujem čítať pravdivé a nezávislé texty staňte sa naším predplatiteľom a získajte množstvo výhod:

 

https://www.extraplus.sk/extraplus/predplatne

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.