MODELKA BUDE MATKOU, DIEŤA VŠAK ČAKÁ JEJ MUŽ

Modelka Danna Sultana sa narodila ako muž a jej manžel, Esteban Landrau sa naopak narodil ako žena.

Foto Instagram
Dátum 04.06.2020

Modelka Danna Sultana na prvý pohľad vyzerá ako obyčajná blondína. Narodila sa však ako muž a jej manžel Esteban Landrau sa naopak narodil ako žena. 

Obaja si však ponechali svoje pohlavné orgány, takže sa im bez problémov podarilo počať potomka. Dieťa tak už čoskoro porodí muž, ktorý však zostane otcom.

Z tehotenstva sú vraj nadšení a na svojho prvého spoločného potomka sa veľmi tešia. Pôrod by nemal byť problém a partner modelky bude pravdepodobne rodiť prirodzenou cestou.

Spočiatku nikomu nenapadlo, že si obaja prešli zmenou pohlavia. „Skrátka sme boli pekná blondína a jej partner, teda nič zvláštne. Dnes sa ľudia zastavujú, pretože im nejde do hlavy, že môj partner má brucho," povedala Danna, ktorú celú ich cestu od prvého pozitívneho tehotenského testu až doteraz dokumentuje na sociálnej sieti.


Vraj sú stvorení jeden pre druhého a majú idylický vzťah, ktorému chýbalo jediné, a síce spoločné dieťa. „Bol to môj veľký sen a som šťastná, že sny sa plnia," hovorí modelka.

Na svet už čoskoro príde chlapček, ktorému chcú dať meno Ariel. Pôvodne si mysleli, že sa narodí o čosi skôr.

Esteban mal totiž pravidelné kontrakcie a skončil pre to v nemocnici. Vydesený pár však lekári upokojili, že pôrod ešte určite neprichádza.

Obaja vraj už v detstve vedeli, že sa narodili v nesprávnom tele. Po zmene identity túžili odmala. V dospelosti tak na nič nečakali a rozhodli sa pre zmenu.

Danna sa živí ako modelka. Je úspešná a považujú ju za jednu z najkrajších modeliek v Kolumbii.

PRÁVE STE DOČÍTALI ODOMKNUTÝ ČLÁNOK:

 

Ak sa Vám článok páčil a máte naďalej záujem čítať pravdivé a nezávislé texty staňte sa naším predplatiteľom a získajte množstvo výhod:

 

https://www.extraplus.sk/extraplus/predplatne

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.