NEKOP HO, TOČIA TO! KUKLÁČI V BRATISLAVE NENECHALI NIČ NA NÁHODU

EXKLUZÍVNE VIDEO 8. JÚLA 2020: Po škandále, ktorý nastal okolo zásahu policajtov vo Vrútkach, nenechali bratiskalvskí kukláči nič na náhodu a páchateľa pre istotu ešte kopali, keď ležal na zemi.

Foto Video
Dátum 08.07.2020

Polícia Bratislavského kraja na Facebooku informovala, že v centre hlavného mesta sa pohybuje podozrivý muž ozbrojený nožom. Podľa facebookovej stránky Ursulini by malo ísť o 43-ročného Michala T. Policajti ho zadržali v Starom meste pred španielskou ambasádou na Prepoštskej ulici. Policajti začali s mužom komunikovať a zároveň ho vyzývali, aby upustil od svojho konania, avšak na tieto výzvy nereagoval. Muž zbesilo mával rukami, pričom v jednej z nich držal nôž. Keď sa k nemu kukláči začali približovať, začal kričať "Alláhu Akbar" (Boh je veľký). V momente, keď agresívny muž urobil krok smerom k policajtom, ho jeden z nich postrelil gumovým projektilom do nohy. Ozbrojenec na to reagoval slovami "To nemyslíte vážne".

Následne sa k nemu kukláči rozbehli a po ďalších výstreloch muž odhodil nôž a ľahol si na zem. Policajti ho priľahli a po krátkom zápase mu nasadili putá. Na videu je vidieť, ako jeden z policajtov kope do miest, kde má páchateľ hlavu. Jeho kolega, s vedomím, že si zásah niekto nakrúca, ho následne okríkne, aby s tým prestal. Muž bol následne ošetrený záchranármi z dôvodu ľahkých zranení, ktoré utrpel počas zákroku. K zraneniu iných osôb nedošlo. Informovala polícia v tlačovej správe. Na mieste incidentu bola vykonaná aj pyrotechnická prehliadka dvoch tašiek s neznámym obsahom, ktoré mal muž v bezprostrednej blízkosti. Skončila sa s negatívnym výsledkom. Ďalšie okolnosti prípadu sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.