NEVESTY, DOBRE BUDE, SĽUBUJE MATOVIČ

Kritika zo strany budúcich neviest a ženíchov nenechala na seba dlho čakať. Premiér Igor Matovič po zasadnutí ústredného krízového štábu sľúbil, že počet ľudí na svadbách chce vyriešiť do konca týždňa.

Foto Archív
Dátum 16.09.2020

V súvislosti s druhou vlnou koronavírusu sa obmedzili počty ľudí na športových i kultúrnych podujatiach, ale i svadbách. V prvom prípade zostali v platnosti pôvodné limity, ale v prípade svadieb sa odborníci nevedeli v pondelok (14. 9.) dohodnúť. Nateraz teda zostáva v platnosti, že počet ľudí na svadbe môže byť maximálne 30 ľudí, opatrenie platí oddnes. 

Kritika zo strany budúcich neviest a ženíchov nenechala na seba dlho čakať. Premiér Igor Matovič po zasadnutí ústredného krízového štábu sľúbil, že počet ľudí chce vyriešiť do konca týždňa. Pred dnešným rokovaním vlády zverejnil na sociálnej sieti status, že na zasadnutie ide "so zaujímavým návrhom, ktorý zásadným spôsobom zmení strašidlo 30 hostí na hostine života."

Príspevok uverejnil na svojom Facebooku Igor Matovič 16. septembra 2020. 

NEVESTY, DOBRE BUDE

Dnes na vládu idem so zaujímavým návrhom, ktorý zásadným spôsobom zmení strašidlo 30 hostí na hostine života. Držte palce

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.