NEZODPOVEDNÉ MALÉ DECKO MATOVIČ NAKAZIL CELÚ VLÁDU

BLAHA: To nevymyslíš, to je Matovič. Jeho atómová bomba mala zachrániť Vianoce a výsledok je, že máme vianočný lockdown a ešte aj sám Matovič je pozitívny. Toľko k Matovičovmu jadrovému arzenálu. Šach - mat.

Foto SITA
Dátum 18.12.2020

Príspevok uverejnil na svojom Facebooku Ľuboš Blaha dňa 18.decembra 2020​

No čo som hovoril? Ráno som o tom písal a už je to tu... Matovič má covid.

1. Určite ho chytil na summite od Macrona, lebo nešiel príkladom a nedal si rúško.

2. Hlavná vec, že celý národ terorizuje a nadáva ľuďom, ale sám pravidlá nedodržiava.

3. A kvôli nemu teraz ide do karantény celá vláda - lebo na jej čele stojí nezodpovedné decko, ktoré vodu káže a víno pije.

ČÍTAJTE TIEŽ: REMIŠOVÁ: BALÍM SI VECI, ODCHÁDZAM DO KARANTÉNY

4. Tomuto sa hovorí karma. Celý rok tu robíš z rúšok náboženstvo, potom si ho v Bruseli nedáš a hneď dostaneš covid a nakazíš celú vládu.

5. To nevymyslíš, to je Matovič. Jeho atómová bomba mala zachrániť Vianoce a výsledok je, že máme vianočný lockdown a ešte aj sám Matovič je pozitívny. Toľko k Matovičovmu jadrovému arzenálu. Šach - mat.

Ešte stále tú špajchlu nechcete hodiť do ringu, pán premiér? Už aj Mr. Covid sa vám vysmieva...

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.