NOVINÁR DAG DANIŠ: PANDEMICKÚ KOMISIU TREBA ZAVRIEŤ NA MESIAC DO KARANTÉNY

Dag Daniš: S úžasom zisťujem, že manipulácia druhom Homo sapiens je dnes jednoduchšia ako manipulácia dobytkom. Denne tu máme bublifuk o náraste "pozitívne testovaných". Tento údaj pritom nie je podstatný. Kľúčové by mali byť reporty o počte CHORÝCH.

Text FACEBOOK
Foto TASR/Jakub KOTIAN
Dátum 17.09.2020

Renomovaný novinár z portálu Aktuality.sk, Dag Daniš na svojom súkromnom Facebookovom profile napísal ako jeden z mála z mainstreamových médií pravdu o koronavíruse. 

Príspevok uverejnil Dag Daniš na svojom Facebooku 15.9.2020.

Pevne som veril, že branné cvičenia s karanténami, zatváraním hraníc a buzeráciou ľudí sa nedajú zopakovať. A už vôbec nie kvôli "hrozbe", ktorá sa ukázala ako viróza. S úžasom zisťujem, že manipulácia druhom Homo sapiens je dnes jednoduchšia ako manipulácia dobytkom. Stačí ľuďom poradiť, aby naložili do gatí. A naložia (poniektorí sa pri tom dokonca cítia osvietene). Denne tu máme bublifuk o náraste "pozitívne testovaných". Tento údaj pritom nie je podstatný. Kľúčové by mali byť reporty o počte CHORÝCH. Ich podiel je výrazne nižší, ako sme sa obávali na začiatku. Ak táto kampaň opäť povedie k zatváraniu škôl, pracovísk, k "lockdownom" a drastickému obmedzovaniu slobody, budem sa venovať občianskej neposlušnosti, virtuálnemu páleniu rúšok a iným aktivitám, ktoré mi umožňuje ústava.

No, ale aby som bol aj konštruktívny... Navrhujem ako riešenie toto: na mesiac zavrieť do karantény krízový štáb a lídrov pandemickej kampane. Ak by sa to podarilo, tá strašná, ničivá hrozba s pečiatkou NÁKAZA by zmizla. Aj keď len na mesiac.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.