PANI REMIŠOVÁ OPÄŤ KLAME A ZAVÁDZA

Richard Raši: Ministerka Remišová sa drží hesla, že tisíckrát opakovaná lož sa stáva pravdou.

Text FACEBOOK
Foto archív
Dátum 03.07.2020

PANI REMIŠOVÁ OPÄŤ KLAME A ZAVÁDZA

Ministerka Remišová sa drží hesla, že 
tisíckrát opakovaná lož sa stáva pravdou. Ale keďže žijeme v dobe internetu a otvorených dát, tak každé jej klamstvo sa dá veľmi rýchlo overiť. Ministerstvo pani Remišovej dnes opäť pustilo do sveta polopravdu. Vraj kým my sme za bývalej vlády vyčerpali iba necelých 34 percent eurofondov, Poliaci stihli investovať skoro 85 percent. Tak nech sa páči, tu sú štatistiky Európskej komisie. 

vyčerpalo 35 percent, zazmluvnených má 92 percent. 
vyčerpalo 41 percent, zazmluvnených má 86 percent. 

Veronika Remišová buď nevie, aký je rozdiel medzi čerpaním a zazmluvnenými projektami, a robí Slovensku hanbu, alebo zámerne klame, čo je ešte horšie. 

Tak prosím, pani Remišová, prestaňte šíriť hoaxy a klamstvá a začnite konečne pracovať

Tu sú dôkazy:

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.