PODNIKATELIA HOVORIA JASNE: POMOC ŠTÁTU JE ÚBOHÁ!

VIDEO: Veľké firmy, ale aj drobní podnikatelia a živnostníci nedostali od štátu takmer nič, pritom od vyhlásenia epidémie ubehli už takmer 4 mesiaci.

Text FACEBOOK
Foto Archív
Dátum 03.07.2020

Príspevok uverejnil na svojom Facebooku Milan Uhrík 3. júla 2020.

PODNIKATELIA HOVORIA JASNE: POMOC ŠTÁTU JE ÚBOHÁ!

Združenie firiem zamestnávajúcich viac ako 500 zamestnancov označilo pomoc štátu jedným slovom za úbohú. Ešte horšie sú na tom drobní živnostníci a podnikatelia, ktorí nedostali takmer nič. Pritom od vyhlásenia epidémie a vládneho nariadenia zatvoriť povinne väčšinu firiem a obchodov ubehli už takmer 4 mesiace. Múdrosť hovorí, že kto rýchlo dáva, dvakrát dáva. Matovičova vláda dáva pomaly a málo. Preto na nich všade tlačíme, aby sa konečne rozhýbali!

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.