POLITICKÁ NADPRÁCA A NESCHOPNOSŤ SLABÉHO MATOVIČA ŠIKANUJE SLOVÁKOV

Milan Uhrík: Načo buzerovať a šikanovať s prakticky neexistujúcou chorobou bežných obyvateľov vnútrozemia? Načo ešte viac ničiť zamestnancov a firmy? Len aby sa Igor mohol zalíškať dobrou štatistikou u Andžely Merkelovej?!

Text FACEBOOK
Foto EXTRA PLUS
Dátum 22.05.2020

Príspevok uverejnil Milan Uhrík na svojom Facebooku, 22. mája 2020.

KTO Z VÁS SA EŠTE POCTIVO DUSÍ V RÚŠKU, KEĎ SA NIKTO NEPOZERÁ? ĽUDIA UŽ NA CELÝ KORONA OŠIAĽ KAŠLÚ... ZAČNIME ŽIŤ NORMÁLNE!

Toto je môj súkromný názor, úplne na rovinu. Ľudia už na celý korona ošiaľ kašlú. A ja tiež. Ruku na srdce, koľkí ešte poctivo dodržiavate všetky tie opatrenia, ktoré nám vláda každý deň diktuje? Kto z vás ešte poctivo pachtí s rúškom, keď sa nikto cudzí nepozerá? Veď v tom teple sa v nich nedá ani dýchať! Minister vnútra nám v stredu na výbore NR SR jasne povedal, že počas posledných dní boli nové nákazy zachytené len u ľudí v štátnej karanténe, t.j. u ľudí prichádzajúcich zo zahraničia. Tak načo ešte buzerovať a šikanovať s prakticky neexistujúcou chorobou bežných obyvateľov "vnútrozemia"? Načo ešte viac ničiť zamestnancov a firmy? Len aby sa Igor mohol zalíškať dobrou štatistikou u Andžely Merkelovej?! Dobre, na začiatku marca boli stresy, lebo nikto nevedel, čo je to za choroba (že je to v podstate len chrípka). Dobre, ak je koronavírus pre isté ohrozené skupiny obyvateľov (seniorov a pod.) naozaj taký rizikový, tak nech sa pred ním adekvátne chránia. Nech sa aj dodržujú preventívne hygienické opatrenia, ani to mi až tak nevadí (občasná dezinfekcia rúk nikomu neublíži). Ale všetko ostatné vnímam v tomto štádiu už ako politickú nadprácu a neschopnosť slabého Matoviča ujasniť si priority. Ak by sme sa mali žiť podľa toho, čo lekári a hygienici označujú za zdravé, tak to sa človeku pomaly ani neoplatí žiť (bez urážky voči lekárom)  ;) Ak sme podľa štatistík "na špičke sveta", tak na koho čakáme s uvoľnením hospodárskych obmedzení? Na tých horších za nami?! Ešte aj tí nás nakoniec predbehnú a ukážu nám zadky? Ja to vnímam tak, že ak vláda v najbližších dňoch neuvoľní zbytočné opatrenia, tak ich uvoľnia sami ľudia. A môže potom Matovič robiť svoje "plačovky" s novinármi aj 5x denne, už to nikto nebude počúvať... Prajem veľa zdravia

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.