PREMIÉR V BRUSELI VYROKOVAL AJ NOVÉ DANE A VRECKOVÉ PRE SUBSAHARSKÝCH AFRIČANOV

Milan Uhrík: Okrem kolosálneho zadĺženia únie a miliárd eur na projekty idúce cez Remišovú dohodol Matovič aj zavedenie celého koša nových daní.

Foto EXTRa PLUS
Dátum 23.07.2020

Slovenskáý premiér Igor Matovič nám z Bruselu priniesol okrem dlhov aj nové dane a 26 miliardové "vreckové" pre subsaharských Afričanov. Informoval o tom na svojom Facebooku europoslanec Milan Uhrík.

"S týmto výsledkom rokovaní v Bruseli sa Matovič a masmédiá nejako zabudli pochváliť. Asi by to pokazilo ich vyčačkaný obraz. Tak sa na to pozrime a načrime do oficiálnych zápisníc. Okrem kolosálneho zadĺženia únie a miliárd eur na projekty idúce cez Remišovú dohodol Matovič aj zavedenie celého koša nových daní. Cvakať do Bruselu máme začať už od budúceho roka! A čo sa z vašich nových daní bude platiť? Napríklad aj 26 miliárd eur do subsaharskej Afriky. S týmto neustálym rozhadzovaním peňazí a zavádzaním nových poplatkov a daní nemôžem súhlasiť. Už je toho dosť! Eurofondy politici rozhrabú, ale dane ľuďom zostanú," upozornil Uhrík. 

Kompletný dokument nájdete tu: https://www.consilium.europa.eu/media/45135/210720-euco-final-conclusions-sk.pdf?fbclid=IwAR0BIzjoesWHUxCkNkYezePIvG9kOVYl0L_UoLhSqubOaEwBQC_z_HbnB9o

PRÁVE STE DOČÍTALI ODOMKNUTÝ ČLÁNOK:

 

Ak sa Vám článok páčil a máte naďalej záujem čítať pravdivé a nezávislé texty staňte sa naším predplatiteľom a získajte množstvo výhod:

 

https://www.extraplus.sk/extraplus/predplatne

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.