RADAČOVSKÝ: BOJOVAŤ ZA SUVERENITU POĽSKA ZNAMENÁ BOJOVAŤ ZA SUVERENITU SLOVENSKA

Miroslav Radačovský: Európska únia musí byť spoločenstvo suverénnych národných štátov spolupracujúcich predovšetkým v hospodárskej oblasti. Ináč zanikne, tak ako zanikli všetky predchádzajúce ríše.

Foto Archív Extra plus
Dátum 20.10.2021

Europoslanec a predseda strany Slovenský PATRIOT Miroslav Radačovský vo svojom statuse 20. októbra 2021 vyhlásil:

BRÁNIME SUVERENITU SLOVENSKA!
Slováci a Slovenky, vážení priatelia, slovenskí patrioti!
Bojovať za suverenitu Poľska, znamená bojovať za suverenitu Slovenska, za suverenitu každého národného štátu.

Preto som dnes vystúpil na podporu Poľska proti čím viac centralizovanej politike Bruselu.
Európska únia musí byť spoločenstvo suverénnych národných štátov spolupracujúcich predovšetkým v hospodárskej oblasti. Ináč zanikne, tak ako zanikli všetky predchádzajúce ríše.

Na jednej strane som rád, že toto moje úprimné vyjadrenie zaplavilo poľské média (twitter, rádia, FB), ale na druhej strane je mi ľúto, že naše mainstreamové a iné média o moje názory neprejavujú žiaden záujem.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.