REMIŠOVÁ CHCE SPRAVIŤ ZO STRANY ZA ĽUDÍ LÍDROV NÁDEJE

Strana Za ľudí je najmladšia strana v parlamente a počtom poslancov najmenšia strana v koalícii. 

Text FACEBOOK
Foto Archív
Dátum 10.08.2020

Príspevok uverejnila na svojom Facebooku Veronika Remišová 10. augusta 2020.

Ako chceme ísť v našej strane ďalej?

Chcem, aby sme boli optimisti a lídri nádeje. Sme najmladšia strana v parlamente a počtom poslancov najmenšia strana v koalícii, no o to väčší potenciál na rast máme. Moja vízia je moderná európska stredová strana, sme strana budúcnosti, pretože máme víziu pre budúcnosť Slovenska. To nie je otázka dvoch ministerstiev, ale výzva pre celú stranu a pre celú spoločnosť. A strana Za ľudí tú víziu nesie a tvorí. Je to vízia, ako pretvoriť krízu na príležitosť tak, aby na desaťročia dopredu zmenili Slovensko.

Sme strana orientovaná na výsledky. Pretože len dobré výsledky nám pomôžu prežiť. Nepomôže nám, ak budeme neustále kritizovať na sociálnych sieťach, nadávať spoza plota – alebo spoza počítača a nič nerobiť. Len tvrdou prácou celého tímu môžeme získať percentá a víťaziť. 

Sme strana so silným antikorupčným étosom. Roky som bojovala proti rozkrádaniu nášho spoločného majetku. Až dnes vidím výsledky. 
Kauza predraženého futbalového štadióna, kde už koná prokuratúra. Korupcia na PPA, pri ktorej sa mi starý aj nový Smer smial do tvare. Dnes sa to vyšetruje a je to skutočne podľa slov sudcu Najvyššieho súdu „magastroj korupcie a prania špinavých peňazí...“ Za podnety na Bonul, ktoré som som v opozícii podávala – dnes už sú pridelené pokuty. Až dnes vidím výsledky boja, za ktorý ma Smeráci vláčili po súdoch a podávali trestné oznámenia. 

Vyrástli sme ako opozícia voči vláde gaunerov. Všetci z nás sme zvyknutí poukazovať na zlyhania. Teraz musíme vyrásť z opozičného uvažovania. Prevzali sme spoluzodpovednosť za túto krajinu. Budeme robiť rozhodnutia a čeliť následkom. Našou úlohou je ľuďom ponúknuť pozitívnu víziu lepšej krajiny. Víziu, pre ktorú sa dokážeme nadchnúť my a pre ktorú dokážeme nadchnúť ľudí. Máme na to ľudský potenciál, máme na to nástroje a predovšetkým máme na to ideálnu chvíľu. A skvelý tím.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.