RÓMOVIA SI Z DOMÁCEJ KARANTÉNY UROBILI HOLUBNÍK

Uzavretie osád nefungovalo: rodiny pozitívne testovaných presťahujú do štátnych karantén.

Foto TASR
Dátum 13.04.2020

Bič na nepoučiteľných. Pozitívne testovaných z chudobných osád prevezú na iné miesta. Z prísnej domácej karantény si totiž urobili holubník a nerešpektovali pokyny hygienikov. Medzi sebou ich nechcú ani tí, ktorí sa kvôli nim ocitli v izolácii.

Člen permanentného krízového štábu Peter Pollák pre TV Markíza potvrdil, že od pondelkového rána začnú s presunmi infikovaných rodín do štátnych karanténnych zariadení.

Viac nájdete v reportáži TV Markíza - https://videoarchiv.markiza.sk/video/televizne-noviny/epizoda/28301-televizne-noviny

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.