RÓMOVIA SÚ ZLODEJSKÉ SVINE A HOVÄDÁ, POVEDALA MINISTERKA KULTÚRY MILANOVÁ

Ľuboš Blaha: Keby toto povedal ktokoľvek z vás, už vás stíhajú.

Text FACEBOOK
Foto TASR/Roman Hanc
Dátum 29.04.2020

Príspevok uverejnil na svojom Facebooku Ľuboš Blaha dňa 28. apríla 2020.

Pamätáte si, ako prokurátor Honz naháňal Roberta Fica za to, že si dovolil povedať, že časť Rómov zneužíva sociálny systém? 

MINISTERKA MILANOVÁ OZNAČILA RÓMOV ZA ZLODEJSKÉ SVINE A HOVADÁ

Ja len, že toto sú vyjadrenia na adresu Rómov zo strany ministerky kultúry Natálie Milanovej z OĽaNO - citujem:

"Príčina, ktorú je treba riešiť, sa nachádza vo vnútri rómskych hláv. Keď má chuť na ženu, dokáže skočiť aj na sestru, len aby uspokojil svoju potrebu." 

Ministerka Milanová pokračuje:

"A teraz - nadávame na nich, bijeme ich za to, že sú neprispôsobivé , zlodejské svine a hovadá. Sú, lebo sme ich za 20 rokov demokracie nedokázali presvedčiť, že učiť sa je potrebné, že pracovať sa oplatí."

KDE JE PROKURÁTOR HONZ?

Milanová je presvedčená, že Rómovia sú neprispôsobivé, zlodejské svine a hovadá, ktoré dokážu skočiť aj na sestru, len aby uspokojili sexuálnu potrebu. 

Toto napíše ministerka kultúry a Honz nič. Tíško. Šúcha nožičkami. 

A kde je Čaputová? Naše slniečko najjasnejšie?

A kde je Kiskova slniečkarska partia? 

A kde je rozbesnená kaviareň?

KEBY TOTO POVEDAL KTOKOĽVEK Z VÁS, UŽ VÁS STÍHAJÚ

Mňa by strašne zaujímalo, či by Honz ostal rovnako tichúčko, keby ktokoľvek z nás teraz napísal, že Milanová ma pravdu. Viete, čo by spravili? 

Nás by obžalovali a Milanovú by nechali tak. 

Lebo takto funguje liberálna spravodlivosť. Ak slúžite im, tak si môžete písať, čo chcete - kopte si do Rómov, čo vám hrdlo ráči. 

Ale ak ste Fico či Blaha, tak vás bude prokuratúra naháňať za každú banalitu. 

MŇA POLÍCIA NAHÁŇA ZA TO, ŽE RÓMOVIA SA REPRODUKUJÚ RÝCHLEJŠIE

Ja som pred pár dňami musel ísť vysvetľovať na políciu svoj výrok z TA3, kde sa ma moderátor pýtal, čo s robiť s tým, že Rómovia majú viac detí ako väčšinová populácia. 

Odpovedal som mu, že áno, Rómovia majú zjavne väčšiu schopnosť reprodukcie a treba robiť to a ono... Čiže som potvrdil všeobecne známy fakt, na ktorý sa ma priamo pýtal aj moderátor. A šup - hneď na políciu!

Podľa niekoho nemôžete povedať, že Rómovia majú vyššiu reprodukciu, lebo to je vraj hanobenie rasy. A tak som to musel ísť vysvetľovať vyšetrovateľke. Bravó!

MATOVIČ MÔŽE, MILANOVÁ MÔŽE, NO OSTATNÍ NEMÔŽU

Ale keď Matovič napíše, že Rómovia sú "príživníci" a "zbojníci" a jeho ministerka Milanová ich označí za "zlodejské svine", tak to je všetko v poriadku, stačí povedať "sorry", to som napísala pred rokmi, zasmejeme sa a ideme ďalej. 

To ako fakt?

Kokso, tak potom čo vám vadí Mazurek? Nepovedal aj on "sorry"? Nevykrikoval po moslimskej rodine takisto pred rokmi? Si robíte srandu? 

To čo je za dvojaký meter? Milan nemôže, Milanová môže? Pri Matovičovej ministerke žiadna prokuratúra, žiadna polícia, žiaden Honz? A to prečo?

AK ZA TOTO MILANOVÁ NEODSTÚPI, SLNIEČKA UŽ NEMÔŽU NIKOMU NIČ VYČÍTAŤ

Povedzme si na rovinu, že ak po tomto Milanová neodstúpi z ministerského postu, tak už tu nikto z vlády nikdy nemôže nikomu vyčítať akýkoľvek protirómsky postoj - lebo na toto, čo dala von Milanová, sa fakt nechytajú ani Kotlebovci. 

A keď Milanovú nezačnú stíhať, potom len potvrdia, že ich boj proti extrémizmu sú len obyčajné politické monsterprocesy proti nepohodlným politikom. Proti Ficovi, proti Blahovi, proti každému, koho sa boja. Len nie proti "našim ľuďom".

Tak sa ukážte, slniečka. Ukážte, akí ste spravodliví. Toto bude jeden veliký preveliký precedens  ;-)

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.