ROTH NEVEĎALOVÁ: HOJSÍK JE NESCHOPNÝ KLAMÁR

Milí predstavitelia Progresívneho Slovenska, chápem, že nemáte čo ponúknuť a potrebujete byť za chrumkavých. Tvárili ste sa, že chcete priniesť novú politickú kultúru a byť konštruktívnou opozíciou, ale správate sa len ako neschopnejšie OĽANO. Včera viedol pán Hojsík podľa neho historické hlasovanie Europarlamentu, lebo bolo prvý krát v slovenčine. Krásne. Ibaže pri tomto hlasovaní, sám hlasovať zabudol. 

Foto SITA/Milan Illík
Dátum 07.02.2024

Milí predstavitelia Progresívneho Slovenska, chápem, že nemáte čo ponúknuť a potrebujete byť za chrumkavých. Ale už sme tu mali jedného politika z Trnavy, ktorý keď sám nemal čo ponúknuť, začal si vymýšlať o miliardách na Belize a vilách v Cannes. Všetci vieme ako to dopadlo. Tvárili ste sa, že chcete priniesť novú politickú kultúru a byť konštruktívnou opozíciou, ale správate sa len ako neschopnejšie OĽANO.

Často zdôraznujete, aké je pre vás čítanie s porozumením a kritické myslenie dôležité, ale skúste to niekedy aplikovať aj na seba. Minulý týždeň zlyhali poslanci z PS pri počítaní do 30. Chápem, s touto neľahkou úlohou bojuje nejeden žiak prvého ročníka základnej školy. Dnes pán Hojsík prehral zápas s čítaním s porozumením, ale ak Vám robil problém preklad jednej vety z angličtiny, nebojte sa ozvať, rada Vám to vysvetlím.

Keď sa na protestoch polievali ľudia vodnými delami, keď sa do nich strieľali gumené projektily a keď ich najvyšší vládni predstavitelia nazývali opicami a dezolátmi, nepovedali ste ani mäkké F. Čušali ste ako voš pod chrastou, lebo to sú tí zlí konšpirátori a dezoláti, ale ak si niekto dovolí kritizovať, že na vašich nikým nerušených protestoch úmyselne a opakovane zavádzate ľudí, tak to je najväčšie ohrozenie demokracie. 

Na záver - aj keď ste dnes použili moju tvár v pozvánke na protest, ja na váš protest dnes neprídem. Pretože som v práci, na zasadnutí Europarlamentu v Štrasburgu, kde by ste mali byť aj Vy. Nielen špiniť meno Slovenska, ale občas preň a jeho občanov aj niečo urobiť. Ale chápem, že pre Vás je dôležitejšia chvála a obdiv bratislavskej kaviarne. To je Váš spôsob práce, nie môj.

Odborne nepripravení, neúprimní/nepravdovravní a v neposlednom rade nemorálni - takí sú dnešní predstavitelia samozvanej “slušnej opozície”. A perlička na záver. Včera viedol pán Hojsík podľa neho “historické hlasovanie Europarlamentu, lebo bolo prvý krát v slovenčine”. Krásne. Ibaže pri tomto hlasovaní, sám hlasovať zabudol. Ale chápem, že robiť dve veci naraz je niekedy náročné. Či?

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.