RYTMUS: AK TO V TEJTO SPOLOČNOSTI PÔJDE TAKTO ĎALEJ, PÔJDEM DO POLITIKY

Patrik „Rytmus“ Vrbovský, raper: Pozrite sa, čo spôsobil môj názor. Hneď ma idú lustrovať a šikanovať ako nepriateľa. Myslíte, že takto píšu všetkým tým hercom, influencerom, umelcom za to, že volili svojho kandidáta? Treba pritakávať a vyhovieť šikanistom. Cítim to tak, že ak to v tejto spoločnosti pôjde ďalej, tak pôjdem do politiky.

Foto JANA BIROŠOVÁ
Dátum 15.04.2024

Na známe osobnosti, ktoré v predvolebnom súboji podporili Petra Pellegriniho, sa z liberálneho tábora spustilo množstvo kritiky. Zápasník Attila Végh prišiel o spoluprácu s Renaultom, rapera Patrika „Rytmusa“ Vrbovského začali lustrovať Aktuality. Redaktor Matej Príbelský chcel vedieť, prečo Rytmus navštívil úrad vlády a či bola dôvodom jeho stretnutia podpora Petra Pellegriniho.

Rytmus na takýto prístup odpovedal statusom na sociálnej sieti, kde zároveň zverejnil správu od Príbelského:

ČÍTAJTE TIEŽ:

 

RYTMUSA PO PODPORE PELLEGRINIHO LUSTRUJÚ AKTUALITY, ATTILA PRIŠIEL O KŠEFT

„Pozrite sa, čo spôsobil môj názor. Hneď ma idú lustrovať a šikanovať ako nepriateľa. Myslíte, že takto píšu všetkým tým hercom, influencerom, umelcom za to, že volili svojho kandidáta? Keby som volil Ivana Korčoka, tak by boli všetci šťastní. Čo na tom, že je demokracia a voľby pre všetkých? Treba pritakávať a vyhovieť šikanistom.

Zaujímavé je, že mne by v živote nenapadlo vypisovať všetkým tým, čo volili opačného kandidáta, a robiť z nich nepriateľov. Očakávam hnusný článok, vytrhnutý z kontextu s cieľom sa, samozrejme, zviesť na mojom mene a nakŕmiť čitateľov liberálnych médií. Som zvyknutý. Priatelia, nie som nepriateľ, využil som len právo voliť. Hádam nie je problém voliť a mať svoj vlastný názor v roku 2024.

PS: Cítim to tak, že ak to v tejto spoločnosti pôjde ďalej, tak pôjdem do politiky.

PS: Nie, nepíšte pánovi novinárovi a nevysvetľujte mu že nie som politik a nemusím sa nikomu zodpovedať, aké mám projekty a koho volím. Som hudobník, ktorý má právo ako ostatní umelci vyjadriť svoj názor. Priznávam, že zverejnenie čísla je reakcia a la RYTMUS BENGORO 2006, takže priznávam, že je to z mojej strany zbytočné. Nepíšte mu.“

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.