SČÍTANIE IDIOTOV?

V roku 2031 si kaviareň isto presadí, že sa budeme môcť cítiť nielen na dve národnosti, ale aj na viac pohlaví. Prekvapí niekoho, ak sa pri zverejnení výsledkov v lete dozvieme, že z počtu 5,5 milióna občanov Slovenska tu žijú dva milióny Maďarov?

Foto SITA/PREZ. KANCELÁRIA
Dátum 22.03.2021

Pri tejto vláde už nič neprekvapí. Nemyslím len na to, že po prvý raz v histórii Slovenskej republiky Štatistický úrad SR zratúva obyvateľov, domy aj byty, a to od 15. februára do 31. marca 2021, elektronicky. Ďalšia novinka je, že si môžeme uviesť až dve národnosti. Matovič by mohol aj tri: slovenskú, trnafskú a nemal by zabudnúť, že po tom, ako mu Macron podržal dáždnik nad ošmykaným účesom, stal sa tiež Paríserom... Ktovie, možno mu hlasovací koaličný automat v skrátenom legislatívnom konaní schváli (popri vyšparovaní nosov) ďalšiu papalášsku výnimku. Liberáli s takýmito malichernosťami nemajú problém. Mainstream zatiaľ na informačnej diaľnici nespomenul, či si okrem skutočnej národnosti môžeme do sčítacieho formulára vpísať aj pocitovú. Tak ako dnes ráno. Teplomer ukazoval -13 stupňov. Pocitovo som to však ja hodnotil na mínus 16. Horkokrvný sused Dušan vyšiel na zasneženú ulicu v rozhalenke a tvrdil, že podľa neho je okolo nuly. A Ľudom Slovenským novovymenovaný hlavný hygienik Ibrahim Maiga mal pocit, že je sibírskych až -30 stupňov. Koľko teda bolo?

NEZABUDNI, ŽE SI MAĎAR!

 

Tento článok je obsahom pre predplatiteľov.

 

Pridajte sa k predplatiteľom

Ste predplatiteľom?

Prihláste sa

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.