SLOVENSKO SA STALO NEKROPOLOU SVETA

Čaputovej orloj skúmajú patentoví špecialisti spolu so švédskymi akademikmi. A americkí jastrabi analyzujú, či sa bude dať kokteil z Naďovej atómovej bomby, Krajniakovho národného povstania počas testovania, spolu s Matovičovým Sputnikom, previezť spolu s ťažkou technikou NATO na východnú hranicu Ukrajiny?

Foto SITA/BRANISLAV BIBEL
Dátum 09.04.2021

Viaceré štáty sa môžu prezentovať svojim vlastným covid automatom, no jedine Slovenská republika zaviedla do praxe svetovú novinku na princípe perpetuum mobile: „Kabinet automat“. Matovič s Čaputovou si to vyskúšali a nič nebráni opakovať osvedčený cirkus dookola, až do konca funkčného obdobia tohto hrobárskeho režimu. Neschopní ministri (ale schopní všetkého) sa budú - ako to trefne vystihla Gabika Rothmayerová - krútiť dookola sťa drevené figuríny apoštolov na orloji. Hudba im hrá do kroku, uklonia sa, mnohí dokonca blahosklonne zamávajú pravicou dole zhromaždenému zbedačenému národu. A Rážová smrtka na pražskom orloji cinkne z módneho móla na umieračik, aby pandemickej komisii potvrdila čerstvé počty obetí vládnej aj covidovej pandémie. Skôr než na prvého apríla v Deň vtákov a na Deň bláznov opäť kohút zakikiríka, štatistika sa zrejme rozrastie o ďalších 10-tisíc zosnulých občanov Slovenskej republiky. Pre hádky Matoviča so Sulíkom, Sulíka s Matovičom, Hegera s Matovičom, Matoviča s Remišovou, Kollára s Matovičom, Čaputovej s Matovičom, Remišovej s Kollárom, premiéra Matoviča s ministrom Matovičom... Ktovie, či v tom šialenom gambite nenapadne niekomu z obyčajných meniť si vo vládnej štvorkoalícii pre udržanie moci a biznisu nielen dresy a trenírky, no i ústavné posty.

Madeleine Allbrightová označila v dobe Mečiarovej vlády Slovensko „za čiernu dieru Európy“... Inšpirovala sa profesionálnym glosátorom z Pentagónu, ktorý prevrat v ČSSR v roku 1989 nazval „Zamatovou revolúciou“. Podpaľačstvo, ničenie a dolárové nájomné vraždy na Ukrajine v roku 2004 označil za „Oranžovú revolúciu.“ Rozpútanie chaosu a drancovanie surovín v Tunisku, v Egypte, v Sýrii a v Líbyi (ktoré spustilo domino efekt až v 15-tich krajinách s bilanciou vyše 30-tisíc ľudských obetí) sa dostalo na prelome rokov 2010 a 2011 poetického názvu „Arabská jar“. Spolu s prezidentom sa v Bielom dome vymenili úradníci aj služobníci. Z tieňa Kapitolu, odkiaľ sa už ozýva rinčanie zbroje, ozval sa súčasný globalizačný poet, krútiaci hlavou nad zmätkami s testovaním, očkovaním, nad nákupmi drahých no brakových tyčiniek i vakcín vyhadzovaných do Dunaja... Maličkej krajine za šírym oceánom v strede Európy prisúdil eufemizmus: „Cmiter...“ alias „Nekropola sveta.“  Kabinet automat Igora Matoviča je nominovaný na trofej Startup roka. Čaputovej orloj skúmajú patentoví špecialisti spolu so švédskymi akademikmi... A americkí jastrabi analyzujú, či sa bude dať kokteil z Naďovej atómovej bomby, Krajniakovho národného povstania počas testovania, spolu s Matovičovým Sputnikom, previezť spolu s ťažkou technikou NATO na východnú hranicu Ukrajiny?

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.