SLOVESKO SA MUSÍ ZMIERIŤ S TÝM, ŽE NA ČELE VLÁDY JE ZLODEJ

Je to jednoduché. Igor Matovič ešte ako opozičný politik označil kvôli rigoróznej práci Andreja Danka za zlodeja. Teraz sa prevalilo, že on sám vo svojej diplomovej práci nepoužil jedinú vlastnú myšlienku a na hulváta vykradol dve knihy.

Text FACEBOOK
Foto Archív
Dátum 17.07.2020

Príspevok uverejnil na svojom Facebooku Erik Tomáš 17. júla 2020.

MATOVIČ PRIZNAL, ŽE JE ZLODEJ. MÁ BYŤ ZLODEJ PREMIÉROM?

Je to jednoduché. Igor Matovič ešte ako opozičný politik označil kvôli rigoróznej práci Andreja Danka za zlodeja. Teraz sa prevalilo, že on sám vo svojej diplomovej práci nepoužil jedinú vlastnú myšlienku a na hulváta vykradol dve knihy. A tak pod tlakom médií musel priznať, že aj on je zlodej, ale odstúpiť nemieni.

Slovensko sa teda musí zmieriť s tým, že na čele vlády je zlodej. My ako opozícia zrejme predložíme návrh na odvolanie premiéra z funkcie, ale výsledok je vopred jasný. Tí “slušní” a “charakterní” koaliční politici zo Za ľudí a SaS opäť stiahnu chvosty a Matoviča podržia. Nechajú sa radšej fackovať hanbou, lebo teplé miestečka sú teplé miestečka, že pán Šeliga?

Ten najväčší “charakter” je však predsa len Matovič. Oduševnene odvolávať Danka a pritom vedieť, že jeho vlastná diplomovka je číra zlodejina, si zaslúži najvyššie ocenenie v známej súťaži pod názvom “Hovienko na polici tváriace sa ako lekvár.”

Dokonalým zlatým klincom príbehu o Matovičovom charaktere je samotný názov jeho diplomovky - Daňový systém a jeho vplyv na podnikateľské subjekty. Ako je už známe, Igor Matovič ešte ako podnikateľ obišiel daňový systém a okradol štát na daniach tak, že si umelo navyšoval náklady. Alebo ešte niekto na Slovensku verí tomu, že dokázal na Fábii najazdiť 600 km denne, 365 dní v roku?PRÁVE STE DOČÍTALI ODOMKNUTÝ ČLÁNOK:

 

Ak sa Vám článok páčil a máte naďalej záujem čítať pravdivé a nezávislé texty staňte sa naším predplatiteľom a získajte množstvo výhod:

 

https://www.extraplus.sk/extraplus/predplatne

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.