SME SVEDKAMI SAMOVRAŽDY NAŠEJ CIVILIZÁCIE

Milan Uhrík: Na fotky dajú dojemnú mamičku s deťmi, kým v uliciach Západu neprispôsobiví imigranti rozbíjajú mestá a váľajú sochy s vykrikovaním "antirasistických hesiel".

Text FACEBOOK
Foto Gettyimages
Dátum 16.06.2020

Príspevok uverejnil na svojom Facebooku Milan Uhrík 16. júna 2020.

Tak, a už je všetko po starom... Len o veľkú hospodársku krízu horšie. Podľa štatisiky Európskej pohraničnej a pobrežnej stráže FRONTEX sa počet imigrantov valiacich sa do EÚ zvýšil v máji oproti aprílu trojnásobne. Na fotky dajú dojemnú mamičku s deťmi, kým v uliciach Západu neprispôsobiví imigranti rozbíjajú mestá a váľajú sochy s vykrikovaním "antirasistických hesiel" a transparentmi "Black lives matter". Sme svedkami samovraždy našej civilizácie v priamom prenose. O to viac potrebujeme odvahu a odhodlanie. Európa si poradila už s onakvejšími problémami. Ak chcela...

ČÍTAJTE TIEŽ: TOTO JE KRAJINA, KTORÁ MÁ BYŤ NAŠÍM VZOROM?
 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.