STRANA SPOLU TVRDÍ, ŽE AJ KOLLÁR JE PLAGIÁTOR

Boris Kollár mal odpisovať pri písaní diplomovky. Je absolventom rovnakej školy ako Krištúfková.

Foto Archív
Dátum 23.06.2020

Bývalý šéf mimoparlamentnej strany SPOLU Miroslav Beblavý upozornil na údajné plagiátorstvo poslankyne Sme rodina Petry Krištúfkovej. Zistenia zaslal ráno médiám mailom.

Strana ohlásila na dnešné popoludnie tlačovú konferenciu k zisteniam o plagiátorstve lídra hnutia a predsedu parlamentu Borisa Kollára. 

Je absolventom rovnakej vysokej školy ako Krištúfková - Stredoeurópskej vysokej škole v Skalici, kde v roku 2015 získal titul Magistra, dva roky predtým titul bakalár. Školiteľom pri magisterskej práce bol doc. RNDr. Ing. Jozef Minďaš, PhD., ktorý bol školiteľom aj Krištúfkovej.

PRÁVE STE DOČÍTALI ODOMKNUTÝ ČLÁNOK:

 

Ak sa Vám článok páčil a máte naďalej záujem čítať pravdivé a nezávislé texty staňte sa naším predplatiteľom a získajte množstvo výhod:

 

https://www.extraplus.sk/extraplus/predplatne

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.