SULÍK ZRADIL SLOVÁKOV

Video: Richard Sulík dovolil aby zahraničná spoločnosť E.ON mohla ovládať dve tretiny distribúcie elektriny na Slovensku. Zobral za to 35 miliónov eur. 

Text FACEBOOK
Foto Archív
Dátum 31.07.2020

Príspevok uverejnil na svojom Facebooku Robert Fico 30. júla 2020.

SULÍKOVA ZRADA NA OBČANOCH SLOVENSKA

Vždy som principiálne trval na tom, aby sa žiaden cenný majetok neprivatizoval a zostal v rukách štátu. Taktiež som sa vždy snažil o návrat sprivatizovaného strategického majetku do rúk štátu. Tak to bolo v mnohých prípadoch. Koncentráciu distribúcie elektriny do rúk jedinej zahraničnej spoločnosti, ako to robí Richard Sulík, sa nedá nazvať inak, ako zradou na občanoch Slovenskej republiky. 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.