SULÍKOV SYN NADÁVAL KOMIČKE SALÁTOVEJ DO TUČNÝCH SVÍŇ, URÁŽAL AJ JEJ 6-ROČNÉHO SYNA

Ako chce viesť krajinu človek, ktorý nedokázal ani len vychovať vlastné dieťa k slušnosti a nijako nebráni jeho verejnému ponižovaniu iných ľudí, ženy a deti nevynímajúc.

Foto sita/jana birošová/youtube
Dátum 20.05.2023

Autorka publikácií o výchove detí L. R. Knostová raz povedala, že našou úlohou nie je učiť deti čeliť nemilosrdnému svetu, ale vychovať ich tak, aby svet urobili láskavejším. To sa očividne príliš nepodarilo lídrovi liberálov Richardovi Sulíkovi, ktorého syn Filip mu vytrvalo robí hanbu a vo svojom krutom primitivizme dokáže stále posúvať hranice. Len nedávno sa riešila kauza okolo jeho platformy YouDare, ktorá má podľa Filipa Sulíka konkurovať TikToku. Funguje tak, že jej používatelia vložia „do banku“ určitú sumu peňazí, ktorú potom iný používateľ môže získať za splnenie nejakej úlohy. Ide o nedôstojné, ponižujúce a nebezpečné výzvy ako zjedenie psieho výkalu či pitie vody zo záchoda. Človek by si myslel, že niečo také každého súdneho človeka minimálne pohorší, hrdý otec Richard sa však vyjadril, že syna podporuje. „Tak mám z toho radosť, že sa mu teda darí v jeho podnikaní a že mal takýto nápad a držím mu palce,“ povedal.

Po minuloročnej medializácii sa na platformu pozrel aj generálny prokurátor Maroš Žilinka a až na jeho podnet sa Sulík mladší rozhodol zmeniť pravidlá používania sociálnej siete a zvýšil vekovú hranicu na 15 rokov, pokiaľ ide o explicitný sexuálny obsah, veková hranica je 18+.

Zdá sa však, že Filipovi vírenie vody začalo chýbať a tak sa rozhodol primitívne zaútočiť na stand-up komičku Simonu Salátovú. Samozrejme, jej vystupovanie či zmysel pre humor nemusia byť pochuti každému, ale odbavovať sa na tom, že žene a matke malého dieťaťa dospelý chlap verejne nadáva do tučných svíň je úbohé. „Neviem, či si ma vyhliadol, ale ja som mu nič nespravila. On sa už dlhšiu dobu o mne vyjadruje, aká som tučná sviňa. To prehliadam, lebo mu nechcem dávať kredit. No keď začal riešiť môjho syna, že je nešťastník, lebo je syn tej tučnej svine a že musí žiť v jednej domácnosti s mojím priateľom Teodorom, ktorý nie je jeho biologický otec, už sa ma to dotklo,“ uviedla Salátová, ktorá na sociálnej sieti vyzvala fanúšikov, aby Filipa Sulíka a jeho príspevky plné nenávisti zablokovali.

Ktovie, či aj na toto je tatko Richard hrdý podobne ako na platformu slúžiacu na šikanu detí. Alebo ide o nekonvenčnú formu pomoci pri predvolebnej kampani? V každom prípade stojí za uváženie, ako chce viesť krajinu človek, ktorý nedokázal ani len vychovať vlastné dieťa k slušnosti a nijako nebráni jeho verejnému ponižovaniu iných ľudí, ženy a deti nevynímajúc.


Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.