TARABA: MATOVIČOVA VLÁDA BY SA MALA DAŤ TESTOVAŤ NA OBSESÍVNU PORUCHU

Tomáš Taraba: Premiér poďakoval všetkým, ktorí sa "tohto úžasného spoločného projektu zúčastnili." Do utorka očakáva, že to bude 2,7 milióna ľudí a nájdu z tohto počtu, ktorý je skoro o milión ľudí menej ako v prvom kole, necelých 30 000 pozitívnych ľudí, čo nie je ani smiešne jedno percento.

Text FACEBOOK
Foto TASR
Dátum 25.01.2021

Príspevok uverejnil na svojom Facebooku Tomáš Taraba: "Premiér na RTVS mal prejav k národu. Poďakoval všetkým, ktorí sa "tohto úžasného spoločného projektu zúčastnili." Do utorka očakáva, že to bude 2,7 milióna ľudí a nájdu z tohto počtu, ktorý je skoro o milión ľudí menej ako v prvom kole, necelých 30 000 pozitívnych ľudí, čo nie je ani smiešne jedno percento. Áno tým, čo sa zúčastnili a ktorí pri tom pomáhali treba poďakovať," uviedol Taraba.

ČÍTAJTE TIEŽ: MATOVIČ VYZVAL NEGATÍVNE TESTOVANÝCH, ABY SA SPRÁVALI TAK, AKOBY BOLI POZITÍVNI

Svoje stanovisko k súčasnej vláde doplnil: "Krajčí avizuje, že testovať sa budeme musieť každých 5 dní. Myslím si, že namiesto testovania národa každých 5 dní by stačilo, keby sa pár ľudí vo vláde dalo otestovať na obsesívnu poruchu. O tom, čo všetko sa za tieto vyhodené peniaze dalo urobiť na poli boja s chudobou, pomoci zdravotníctvu, nepovedal ani slovo," uzavrel vo svojom statuse. 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.