TRUMP: ANTIFAŠISTI ŠKODIA AMERIKE A DEMOKRATI KLAMÚ

Pre Afroameričanov som toho spravil viac ako ktorýkoľvek iný prezident v histórii USA. Napísal Donald Trump na svojom Facebooku.

Text FACEBOOK
Foto AP
Dátum 03.06.2020

Príspevky uverejnil Donald Trump na svojom Facebooku, 3. júna 2020. (Preložené z angličtiny)

Ak pozeráte falošné správy na stanici CNN alebo MSDNC budete si myslieť, že vrahovia, teroristi, podpaľači, anarchisti, gauneri, zlodeji, rabovači a ANTIFA sú tí najmilší ľudia na celom svete. Nie, sú to, čo sú - sú veľmi zlí pre našu krajinu!

Počas 3 a pol ročneho vládnutia som pre Afroameričanov spravil viac ako Joe Biden za celých 43 rokov. Vlastne, svojim návrhom zákona o trestnej činnosti ich vrátil späť do 90tých rokov. Urobil som pre Afroameričanov viac ako ktorýkoľvek iný prezident v americkej histórii. S výnimkou iného republikánskeho prezidenta, veľkého Abrahama Lincolna. 

Demokrati to vedia, takisto aj falošné správy, ale odmietajú to napísať alebo povedať, pretože sú extrémne skorumpovaní! 

 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.