V BRATISLAVE NIEKTO UMÝSELNE PODPÁLIL DRAHÉ AUTÁ

EXKLÚZIVNE VIDEO: Muž vystúpil zo svojho vozidla, nalial horľavinu na luxusné automobily a zapálil ich. 

Foto Facebook
Dátum 26.05.2020

Ranný požiar áut v Bratislave spôsobil škodu 200-tisíc eur. Požiar vozidiel pred predajňou áut na Panónskej ulici nahlásili pred 05:30.

Ako agentúru SITA informovala Zuzana Farkasová z Prezídia Hasičského a záchranného zboru, hasiči po príchode začali s hasením požiaru troch vozidiel, sálavé teplo poškodilo aj štvrté vozidlo.

Pri požiari nebol nikto zranený, zásah hasičov trval približne hodinu. Presné príčiny požiaru vyšetrujú.

AKTUALIZOVANÉ 26. MÁJA - 14:38

„vďaka členom skupiny HAKA sme dnes nielen identifikovali páchateľa (podpaľača), ale podarilo sa nám ho aj reálne vypátrať a kriminálnu políciu nasmerovať priamo na miesto kde sa nachádza. Zatknutie páchateľa samozrejme realizovala kriminálna polícia BA5,“ uviedol Štefan Farkaš.

Potešujúcou správou pre tých, ktorí pomohli, je aj odmena v hodnote 3-tisíc eur od poškodenej firmy TODOS. Tú má prebrať Štefan Farkaš a odovzdávku zverejniť na sociálnych sieťach. 

Ďalej povedal, že škodu na luxusných automobiloch odhaduje až na 250-tisíc eur. Podľa jeho informácií nebolo žiadne vozidlo poistené. „Páchateľ už ma za sebou rovnake skutky ( podpaľačstvo ) Predpoklad je že jednal na objednávku ( konkurencia ),“ napísal.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.