webnoviny.sk/extraplus.sk

VOĽBY BY VYHRAL SMER NASLEDOVANÝ HLASOM, SAS JE POD ŠIESTIMI PERCENTAMI

Dátum 03.02.2023

Strana Smer-SD by získala 21 percent hlasov, čo zodpovedá 39 mandátom v Národnej rade SR. Druhá by skončila strana Hlas-SD so ziskom 19,4 percent a 36 mandátmi. O takmer 10 percent menej by získalo Progresívne Slovensko, ktoré by so ziskom 9,5 percenta hlasov obsadilo 17 kresiel v NR SR.

DANKO VYZÝVA KOLLÁRA, ABY KVÓRUM PRI ZMLUVE S AMERIČANMI BOLO 90 POSLANCOV

Dátum 04.02.2022

Predseda Slovenskej národnej strany Andrej Danko vyzýva Borisa Kollára, aby pred prerokovaním obrannej dohody s Američanmi bezodkladne preskúmal potrebné kvórum poslancov pre vyslovenie súhlasu Národnej rady Slovenskej republiky s takýmto typom bilaterálnej zmluvy.

ZAMESTNÁVATELIA KRITIZUJÚ ŠTÁT ZA NEZVLÁDNUTIE KRÍZY

Dátum 03.09.2021

Zamestnávatelia taktiež poukazujú na to, že so zmenou vedenia rezortu financií pravidelné stretnutia vlády a podnikateľského sektora zo dňa na deň zanikli.

PRAGER: ĽUDIA SA PRE COVID AŽ PRÍLIŠ ĽAHKO VZDALI SLOBODY

Dátum 18.08.2021

Dennis Prager: Ľudia na celom svete začali počúvať autority a kývli na všetko, čo im prikázali. Nemôžete si pol roka otvoriť obchod či reštauráciu, ak skrachujete, máte smolu.

FANÚŠIKOVIA SPARTAKA TRNAVA PROTESTOVALI ZA VIAC SLOBODY NA ŠTADIÓNOCH

Dátum 23.07.2021

VIDEO: Organizátori: Súčasné protiepidemické opatrenia nemajú žiadnu logiku. Každý víkend vidíte plné kúpaliská, plné koncerty, všade ľudia s pivom v ruke, nikto nekontroluje testovanie ani očkovanie. Je nelogické, že na dvadsaťtisícový štadión môže ísť len tisíc ľudí a aj tí musia byť buď zaočkovaní, alebo čerstvo otestovaní na COVID-19.

TISÍCKAM SLOVENSKÝCH FIRIEM HROZÍ KRACH

Dátum 20.07.2021

Do kategórie ohrozených podnikov patria tie, ktoré vyhlásili konkurz, zahájili konkurzné či reštrukturalizačné konanie, nachádzajú sa v dočasnej ochrane pred veriteľmi či v likvidácii.

ČÍNA VARUJE PRED ĎALŠOU PANDÉMIOU

Dátum 29.05.2021

Čína hlási prepuknutie vtáčej chrípky H5N8 v kŕdli divých vtákov v parku mokradí v meste Nagqu v Tibete. V ohnisku bolo infikovaných a následne usmrtených 268 vtákov.

MIKLOŠ: NEVERÍM, ŽE MATOVIČ VYDRŽÍ AKO MINISTER TRI ROKY

Dátum 02.04.2021

Bývalý minister financií Juraj Miškov: Moja rada pre Matoviča – ničoho sa nechytaj a nechaj robiť ľudí, ktorí tomu rozumejú.

SLOVENSKU CHÝBA 15-TISÍC ZDRAVOTNÝCH SESTIER

Dátum 31.03.2021

Hlavným dôvodom je vysoký vekový priemer a odchod do predčasného alebo starobného dôchodku. Príčinou enormného odchodu sestier je podľa komory aj katastrofálna situácia v nemocniciach, únava, preťaženie, vyhorenie a nízke mzdy.

ÚČINNOSŤ VAKCÍN TESTUJÚ NA TEHOTNÝCH ŽENÁCH

Dátum 20.02.2021

Celkovo sa v štúdii zúčastní približne 4-tisíc tehotných žien v dobrom zdravotnom stave vo veku nad 18 rokov. Štúdia sa zrealizuje v deviatich krajinách, a to v USA, Kanade, Argentíne, Brazílii, Čile, Mozambiku, Južnej Afrike, Španielsku a Veľkej Británii. 

Stránky