VAŠEČKA: MATOVIČ UŽ O ROK NEBUDE PREMIÉROM

Podľa sociológa Michala Vašečku Igor Matovič už nebude o rok premiérom a tvrdí, že najsilnejšou stranou bude Hlas Petra Pellegriniho. 

Foto TASR
Dátum 11.12.2020

V Na telo plus diskutovali o tom, čo nás čaká v nasledujúcom roku novinári Monika Tódová, Dag Daniš a sociológ Michal Vašečka. Odpovedali aj na otázky, či bude o rok Igor Matovič premiérom a či bude Hlas najsilnejšou stranou.

„Premiérom nebude Igor Matovič a najsilnejšou stranou bude Hlas," vyhlásil Vašečka.

Podľa Daniša Matovič ešte zotrvá na stoličke predsedu vlády a momentálne nevidí na politickej scéne stranu, ktorá by mohla byť silnejšia ako Hlas Petra Pellegriniho.

S jeho názorom súhlasila aj redaktorka Tódová.

Video

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.