VRAHA Z VRÚTOK V ŠKOLE ŠIKANOVALI

Ivan, ktorý nožom zaútočil na zamestnancov školy vo Vrútkach a tiež deti, bol podľa ľudí v detstve šikanovaný pre jeho výzor. Mal totiž rázštep pery.

Foto Facebook
Dátum 12.06.2020

Ivan (†22), ktorý vo štvrtok nožom zaútočil na zamestnancov základnej školy vo Vrútkach a tiež dve deti, bol podľa ľudí, ktorí ho poznali, v detstve šikanovaný a spolužiaci sa mu smiali pre jeho výzor. Mal totiž rázštep pery. 

Na Facebooku v skupine Vrútky - Otvorené mesto - názory, postrehy, akcie a udalosti zverejnili príspevok dievčaťa, ktoré s Ivanom chodilo do školy. Napísala, že si pamätá, ako chlapca šikanovali spolužiaci. 

"Pľuli na neho, kopali, nadávali, vysmievali, pretože pochádzal zo slabšie situovanej rodiny a on ako malý bol ticho. Šikana bola na dennom poriadku," napísala Kristína. 

Ivan nenašiel u nikoho pomoc, no nikdy neútočil. Naopak, vždy radšej plakal, alebo bol ticho. 


Hoci mladý muž nebol konfliktý, vedel sa rozzúriť. Už v minulosti napadol sprievodkyňu vo vlaku. Čítajte TU!

Pri útoku zahynul zástupca riaditeľky Jaroslav Budz, ktorý sa snažil páchateľa zadržať a chrániť tak svoju napadnutú kolegyňu a žiakov. V nemocnici s vážnymi zraneniami skončila riaditeľka školy a dve deti. Podľa našich informácií je ich stav stabilizovaný a sú mimo ohrozenia života.

PRÁVE STE DOČÍTALI ODOMKNUTÝ ČLÁNOK:

 

Ak sa Vám článok páčil a máte naďalej záujem čítať pravdivé a nezávislé texty staňte sa naším predplatiteľom a získajte množstvo výhod:

 

https://www.extraplus.sk/extraplus/predplatne

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.