VYŠETROVATEĽ GORILY, TAJNÝ AGENT ALEBO POLITIK?

Roztrojená osobnosť štátneho tajomníka ministerstva vnútra Lukáša Kyselicu. Osobnosti tejto vlády nám každý deň prinášajú iný bonbónik.

Text FACEBOOK
Foto Archív
Dátum 29.07.2020

Príspevok uverejnila na svojom Facebooku Denisa Saková 29. júla 2020.

VYŠETROVATEĽ GORILY, TAJNÝ AGENT ALEBO POLITIK? ROZTROJENÁ OSOBNOSŤ ŠTÁTNEHO TAJOMNÍKA MINISTERSTVA VNÚTRA LUKÁŠA KYSELICU:

Osobnosti tejto vlády nám prinášajú každý den iný bonbónik. Ešte sme nespracovali podvody s diplomovými prácami a máme tu už ďalšieho "experta". Lukáša Kyselicu poznnáme všetci ako vyšetrovateľa kauzy Gorila. Policajta, ktorý sa dostal na výslnie preto, lebo neodovzdal originál USB kľúča s nahrávkou Gorily dozorovému prokurátorovi Dušanovi Kováčikovi. Síce nič nevyšetril, Gorilu neobjasnil, ale médiá a najmä Igor Matovič sa postarali o to, aby svietila jeho fotka na bilbordoch OĽANO. Svojim príbehom bojovníka, ktorý v skutočnosti nič nevybojoval, sa po voľbách stal štátnym tajomníkom ministra vnútra. Po pol roku od volieb sme sa z Denníka N dozvedeli, že síce odišiel z policajného zboru, ale nie tak úplne do civilného života ako vravel v rozhovoroch. Plynule prešiel na miesto agenta Vojenského spravodajstva Ministerstva obrany SR. Nepovedal to však nielen svojmu terajšiemu chlebodarcovi premiérovi Matovičovi, ale aj svojich voličov nechal v omyle, že je bežný civil, ktorý ide do politiky a chce krajinu očistiť od podvodníkov a klamárov.
Myslím, že po prevalení jeho tajomstva si občania tejto krajiny zaslúžia odpovede na pá otázok:

Prečo odišiel z PZ, keď mal taký zásadný dokaz ako je USB kluč s nahrávkou Gorily?
Prečo úmyseľne porušil zákon a ako vojak Vojenského spravodajstva sa angažoval v politike?
Ako agent VS donášal informácie o osobnostiach OĽANO štátu alebo vynášal ako agent VS informácie Igorovi Matovičovi?
Hoci vyvodil politickú zodpovednosť za svoje klamstvá a porušenie zákona, mal by vsmetky tieto otázky zodpovedať v parlamente vo výbore na kontrolu Vojenského spravojstva aj Brannobezpečnostnému výboru NR SR!

PRÁVE STE DOČÍTALI ODOMKNUTÝ ČLÁNOK:

 

Ak sa Vám článok páčil a máte naďalej záujem čítať pravdivé a nezávislé texty staňte sa naším predplatiteľom a získajte množstvo výhod:

 

https://www.extraplus.sk/extraplus/predplatne

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.