ZLOČINNÝ REŽIM TRNAVSKÉHO BORATA JE NAJVÄČŠÍ OMYL VOLIČOV V DEJINÁCH SLOVENSKA

Umieranie v nemocniciach a papalášizmus kvitne rýchlejšie než hrdza na podvozkoch áut šinúcich sa po nasolených cestách počas zákazu vychádzania.

Foto TASR
Dátum 21.01.2021

„My nie sme Taliani, Lenka.“ Škoda! Napriek tomu, že som vlastenecky založený hrdý Slovák, odkazujem to s ľútosťou slovami dávnej pesničky skupiny LOJZO nielen šéfredaktorke Extra plus, no všetkým občanom Slovenskej republiky. Necelý rok po posledných parlamentných voľbách prichádza od nich túžba s hlasným volaním po ZMENE ZMENY a po východisku zo súčasnej spoločenskej krízy. Zločinný režim vlády „trnavského Borata“ s tvárou Igora Matoviča dokazuje najväčší omyl voličov v histórii samostatného štátu. Demokracia je najťažší spôsob vládnutia, preto sa podvraťáci s podivuhodnými a sfalšovanými rodokmeňmi v parlamentnom koterci rozhodli pre infikovanie Slovenska plazivou totalitou.

V čase koronakrízy, ktorá vypukla naplno súčasne s nástupom tejto vlády, sa to uskutočňuje ľahko-ľahúčko, ako hlasovanie v Kollárovom parlamente. Umieranie v nemocniciach a papalášizmus kvitne rýchlejšie než hrdza na podvozkoch áut šinúcich sa po nasolených cestách počas zákazu vychádzania.... Oni sú už teraz všetci jedna veľká rodina. Lebo tak „obyčajným zmatkovičovcom“,  ako i liberálnemu vojsku „idiotského Šulina“, priateľom klubu malého „Veľkého inseminátora“ i bábkoherečkiným „Žaluďom“ - ukrytým za ľuďmi – upadá každodenne nálada i preferencie až k hranici zúfalstva. Volič v klepci demokracie to má fakt ťažké. Chirurgovia vyrežú zhubný nádor a vyhodia ho do koša. Aj spotrebiteľ môže po zlom nákupe nepodarok vrátiť. Žiaľ, voliči tejto pročkovskej koalície nie. Oni sa môžu (podľa mňa aj musia) len ticho hanbiť - za rohom... To je dôvod nárastu - okrem Covidových pochybovačov testovania a očkovania – tej astronomickej množiny popieračov voličov tejto vládnej luzy. Až sa zdá, že v podtatranských dolinách voňajúcich medom došlo k samozvoleniu vlády alebo k zázračnému zjaveniu sa horskej fatamorgány.  Zločinecká Sasanka vo vláde s kontom 4300 zosnulých si píše a ráta ďalšie kilečká, vyškiera sa z dovolenkového Dubaja a trnavské knieža Igor  mu len vynadá do idiotov. Imitácia spravodlivosti Kolíková s krvou policajného generála na rukách nesedí vo vyšetrovacej väzbe, namiesto toho sa predvádza na Pumpe verejnoprávnej žumpy.

Nikto ich neodvoláva a zaľúbená hlava štátu na to všetko poza rúška hľadí ako teliatko na nové vráta. Síce aj pokarhá (ako láskavá učiteľka na náčuve), no len tak aby neublížila. Aby sa nepovedalo v Bruseli, v Jeruzaleme a vo Washingtone! Všetkým nám je ale nad slnko jasné, že nevychovaný a neschopný nespratník si zaslúži poriadnu facku, ak nie kopanec špicatou čižmou do zadku... „Výhovorka stojí groš“, šeptá sa po chodbách Grasalkovičovho módneho móla, no (okrem toho deravého) zatiaľ žiadny žetón do nákupného vozíka nenašli... Pritom Popoluške z Pezinka v januárovom nadelení sympatií a dôvery namerali dvojnásobok percent oproti vládnemu Alibabovi s jeho lúpežníkmi. Prezidentka sa bezstarostne a zaľúbene vo výnimočnom stave prechádza po lesoch, ako lady Chatterleyová.  Veď jej sa politická kríza netýka, jej už Igorko ani na SMS neodpisuje... Tvrdí, že nič nemôže a pritom dobre vie, že túto slovenskú lepkavú a otrávenú kašu varila spolu s Martinkom Klingáčikom. Môže dokonca pokojne zaspať na 2-3 mesiace, lebo vie, že podpisy na referendum za ňu vyzbiera (v prospech jej kmotra Progresívneho Slovenska), riskujúc pokutovanie, žalár,  mediálne popravy, väzenské mučenie a možno i lúpežné samovraždy, niekto iný. 

Preto mi je ľúto, že „my nie sme Taliani Lenka!“  Conteho vláda totiž na ostrove v tvare čižmy žiada po odstúpení dvoch ministeriek o dôveru. Musí ju dostať v oboch komorách parlamentu, lebo v opačnom prípade môže taliansky prezident rozpustiť parlament a vyhlásiť predčasné voľby. Ó aké jednoduché, ó aké inšpiratívne. Nič to priatelia, vydržme a prežime zimu v zdraví! Po nej príde opäť jar a slnečné lúče nám lepšie osvetlia nielen Covidovú mapu, no tiež farby budúcej koalície. A čo Igor Matovič ? No čo už s ním, netreba sa naňho hnevať ani stupňovať nenávisť. Nik nie je na tomto svete zbytočný. Aj ten najväčší imbecil môže poslúžiť aspoň ako odstrašujúci  príklad...        

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.