ZUZANA BELICOVÁ: MÔŽETE SA HANBIŤ, OBYČAJNÍ POLITICI Z OĽANO

Sestra premiéra Igora Matoviča sa pýta poslancov a ministrov hnutia OĽANO dokedy sa budú vyvyšovať nad naozaj obyčajnými ľuďmi a hovoriť o nich ako o lúze a opiciach? Viete o tom, vážení vraj Obyčajní poslanci a ministri, že arogancia je len zásterka duševnej chudoby a duchovného prázdna arogantného človeka? Môžete sa hanbiť! 

Text FACEBOOK
Foto TASR/MARTIN BAUMANN
Dátum 22.11.2020

ODKAZ vraj OBYČAJNÝM ĽUĎOM v politike od tzv. "Matovičovej sestry". 

Dokedy sa budú vraj "Obyčajní ľudia"- poslanci a ministri s platom 5-6000 € vyvyšovať nad naozaj obyčajných ľudí s platom 500 € a hovoriť o nich, že sú lúza a opice? To ste sa tam vážení Obyčajní politici už všetci odtrhli z reťaze? Neuvedomujete si, že títo naozaj obyčajní ľudia, ktorým sa vo vašom falošnom pocite dôležitosti vysmievate, sa vám skladajú na vaše nekresťanské platy? Ľudia, ktorých urážate, nemajú istotu pravidelného mnohotisícového príjmu ako máte vy. To si zúfalí ľudia bez istoty príjmu a možnosti postarať sa o rodiny zaslúžia od vás len výsmech, pohŕdanie, urážky? Tí ľudia hľadajú a potrebujú pochopenie a nie vaše primitívne posmešky a ponižovanie. Viete o tom, vážení vraj Obyčajní poslanci a ministri, že arogancia je len zásterka duševnej chudoby a duchovného prázdna arogantného človeka? Môžete sa hanbiť! 

Zuzana Belicova, (zrazu médiami objavená takzvaná “Matovičova sestra”, ktorá nikdy žiadnemu médiu nepovedala: “A teraz budem hovoriť ja!”, ktorá nikdy nespochybňovala testovanie, ale pod nátlakom nanútenú dobrovoľnosť testovania, a ktorá vždy otvorene vyjadrovala svoj názor. A nebojte sa, neprajníci, nebudem zakladať žiadnu stranu, ani nikomu nič nezávidím. Dva krát som volila OĽaNO, len som na rozdiel od nich, povýšeneckých poslancov, ministrov, stála vždy na strane naozaj obyčajných ľudí a aj budem.)

Príspevok uverejnila Zuzana Belicová na Facebooku 18. novembra 2020.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.