ŠTEFAN GOMBÍK

SMERUJEME K ZMENE HRANÍC? ČO BUDE S TEBOU, EURÓPA?

Dátum 17.12.2022

Viktor Obrán sa so šálom na futbalovom zápase nechal fotografovať, snímať kamerami a maďarská televízia to odvysielala doma, v okolitých štátoch a cez satelit do celého sveta. Tým Orbán vyjadril veľmi veľa a všetko.

KAM ZMIZLA GRETA?

Dátum 02.07.2022

Okolo bezuhlíkovej Európy nastalo ticho po dohode, že ropa a plyn budú dodávané zo západnej strany zemegule

POLITICKÉ OHNE „DEMOKRACIE“ SA OPÄŤ ROZHORELI

Dátum 22.01.2022

Štefan Gombík, podpredseda PSN: Zapálenie politických ohňov v Bielorusku, Kazachstane a medzitým boje na arménskych hraniciach sú spojené nádoby, a Moldavsko pod novým vedením, a hlavne taktovkou Západu, začalo tancovať zvláštny tanec. Spomenuté akcie a udalosti majú na územiach zväzových republík bývalého ZSSR spoločného menovateľa.

PUTIN: POTOPÍME A ZOSTRELÍME VŠETKO, ČO PREKROČÍ NAŠE HRANICE

Dátum 27.11.2021

Štefan Gombík, podpredseda PSN: Ujo spoza Veľkej mláky upozorňoval Rusov, že sa svojimi vojskami sa priblížili na vzdialenosť 150 km od ukrajinských hraníc. Neprekáža mu však, že Ukrajina svojimi vojskami vykonáva ostré bojové operácie 25 km od hraníc RF aj s dodanými zbraňami z USA a iných štátov NATO.

LEYENOVÁ: S RUSKOM TREBA JEDNAŤ Z POZÍCIE SILY!

Dátum 10.10.2021

Štefan Gombík, podpredseda PSN: Vyhlasuje sa, že proti veľkému  a „agresívnemu“ Rusku treba postupovať jednotne, vytrvalo a dôsledne. Tomu treba zakázať cvičiť vlastné vojská na vlastnom území, cudzie vojská však môžu cvičiť tesne pri hraniciach Ruska, nacvičovať obranu i útok. To je nazývané zadržiavaním ruskej agresie.

„CHYSTAJÚ“ NEPOSLUŠNÍ „CHLAPCI“ ORBÁN A ZEMAN PREKLESENIE MAPY?

Dátum 28.08.2021

George Friedman: Nesmieme pripustiť, aby sa veľké  zdroje nerastných surovín v Rusku spojili s nemeckým kapitálom a technológiami, to by nám (USA) poškodilo.

POLITIKA BEZ ČÍTANIA KNÍH

Dátum 18.07.2021

Štefan Gombík: Mladá generácia v 21. storočí získava vedomosti prevažne už len z informačných technológií.