EXTRA PLUS DOSIAHLO MILIÓNOVÝ DOSAH

Pridajte sa k nám a rozšírte rady našich predplatiteľov

Foto extra plus
Dátum 11.06.2020

Už tretíkrát by sme sa vám chceli pochváliť úžasnými číslami sledovanosti, ktoré dosahujeme len vďaka vám. Od posledného zisťovania 13. mája sme opäť o čosi pokročili a podarilo sa nám dosiahnuť miliónový dosah. Ide o číslo, ktoré podľa štatistiky na Facebooku zohľadňuje počet ľudí, ktorí akýmkoľvek spôsobom prišli s našimi príspevkami do kontaktu. Dnes dosiahlo toto číslo 1 242 086, mesačný priemer predstavuje 966 441.

Ďakujeme, že navštevujete našu stránku častejšie a že nám opäť pribudli desiatky abonentov. Snažíme sa vyhovieť každému – tým, ktorí chcú Extra plus čítať len v pohodlí svojho domova v tlačenej forme, tým, ktorí preferujú čítanie na elektronických zariadeniach, tým, ktorí majú záujem najmä o naše denné komplexné spravodajstvo a sme veľmi šťastní, že sa našli aj takí, ktorí sa rozhodli pre ročné predplatné každej formy Extra plus. Ak by ste radi rozšírili rady našich abonentov, navštívte náš web: https://www.extraplus.sk/extraplus/predplatne a pridajte sa k nám.

A ktoré články boli v uplynulých štyroch týždňoch najčítanejšie?

SLOVÁCI ZA HRANICAMI SÚ PRE MATOVIČA PSY: 31-tisíc zdieľaní

STOP ODREZANÝM ORGÁNOM A ŠIKANE PSOV: 28-tisíc zdieľaní

SLOVENSKO OVLÁDA PÄŤ ĽUDÍ: 19-tisíc zdieľaní

RICEOVÁ: ZA PROTESTY V USA MÔŽU RUSI: 19-tisíc zdieľaní

CHCÚ ZMRAZIŤ PLATY NAJCHUDOBNEJŠÍM, MATOVIČ A KOLLÁR MLČIA: 13-tisíc zdieľaní

HRANICE SÚ ZABLOKOVANÉ A MATOVIČ OPÄŤ TVRDÍ, ŽE ZA TO NEMÔŽE: 12-tisíc zdieľaní

MATOVIČ SA BOJÍ PROTESTOV, PRETO MU VYHOVUJE NÚDZOVÝ STAV: 10-tisíc zdieľaní

MATOVIČOVA VLÁDA BEZ HANBY PODPORUJE KORUPCIU a PENTU: 9,5-tisíc zieľaní

SLOVENSKO POSIELA 152 VOJAKOV K RUSKÝM HRANICIAM: 9-tisíc zdieľaní

MATOVIČ ZÚRI, MAĎARI HO OKLAMALI: 6-tisíc zdieľaní

VLASTIZRADCA MATOVIČ CHYSTÁ AUTONÓMIU, OPOZÍCIA JE PARALYZOVANÁ A NÁRODNÉ SILY V TROSKÁCH: 6-tisíc zdieľaní

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.